Wpis z mikrobloga

Nic nie skłania mnie do #emigracja tak jak pogoda w tym #!$%@? kraju. Nie PiS, Nie PO, Nie katabasy z kościoła.

Przez 300 z 365 dni w roku JEST ALBO #!$%@? ZIMNO, ALBO ŚNIEG, ALBO PADA DESZCZ. #!$%@? można dostać.

Zastanawiam się nad kupnem wiekszego, drugiego mieszkania. Ale jaki to ma sens? Czy kupię 100m czy 200 to i tak będzie taka sama pizgawica.

Okres gdzie mieszkałem przez 3 miesiące na #malta to był najlepszy okres w moim życiu chyba. Trzeba tam #!$%@? na stałe.

#gorzkiezale #zalesie
  • 5
ALBO PADA DESZCZ


@Zoriuszka: xD Od lat Polska ma potezny problem z pustynnieniem i coraz mniejszymi opadami, to ze coraz czesciej sa jakies oberwania chmury i nawalnice nie zmienia faktu ze w skali roku jest coraz mniej deszczu

Poza tym powiem prosze gdzie wedlug Ciebie w Europie jest dobra pogoda, tak nie za cieplo, nie za zimno, nie za mokro - jestem ciekaw ile to tak na oko procent powierzchni kontynentu
@Zoriuszka: Dawaj na południe Europy. Ja tez już mam dość tej ciągłej #!$%@? i myślę poważnie o Emigracji właśnie z uwagi na drogie nieruchomosci w PL, smutnych i "uprzejmych" ludzi, oraz #!$%@? pogodę.