Wpis z mikrobloga

Ostatni poranny autobus do Chrubieszowa gdzie jest sklep i przychodnia właśnie odjechał ( ͡° ʖ̯ ͡°)....

Następny będzie o 13:10 a i tak nie wszyscy się zmieszczą...
jmuhha - Ostatni poranny autobus do Chrubieszowa gdzie jest sklep i przychodnia właśn...

źródło: IMG_20230518_015237

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@quercy: @NieRozumiemIronii : spoko XD, mam siedzieć trzeżwy na każdej imprezie ze znajomymi / lub jechać na swoją pustynię 50 km uberem.
To już wolę mieszkać w mieście, albo na jego obrzeżach i nie mieć takich luksusów jak super świeży zapach wsi o poranku.
I jak widać po ogólnych trędach migracyjnych większość młodych też.
  • Odpowiedz
@jmuhha: tak sobie czytam te komentarze i widzę, że jest duża krytyka ludzi wyjeżdżających do miasta, bo nie ma po co, a tylko koszty życia droższe.

To ja powiem po co.
Otóż po to, by być niezależnym. By nie mieszkać z rodzicami. Nie każdy w wieku 20 lat dostaje działkę od rodziców i pieniądze na budowę. Jest dużo ludzi na wsi, dla których jedyną możliwością, by przestać mieszkać z rodzicami,
  • Odpowiedz
@quercy Nie chodzi o #!$%@? się, ale o sam transport. Na wsi to już większą logistyka, bo jak masz znajomych mieszkających dalej niż wieś obok, to niż musisz dojeżdżać autem. Nie wypijesz sobie piwka czy lampki wina bo jedziesz autem. Omijają cię też spontaniczne spotkania bo nie będą do ciebie dzwonić o 19 żebyś wpadł pograć w planszówki bo dojazd zajmie ci 1,5h w jedną stronę. znajomi do ciebie też za
  • Odpowiedz
@jmuhha: Kup Starego Mercedesa Sprintera, zrób licencje, montujesz kasę fiskalna i wozisz tych biednych ludzi codziennie. Będą mieli lepszą jakośc usług, niższe ceny i lepszą siatkę połączeń, a Ty będziesz miał konkretną prace. Po roku kupisz drugiego busa i zatrudnisz kogoś, żeby woził ludzi do Chełma albo Zamościa. Zamiast narzekać, wykorzystaj sytuację
  • Odpowiedz
ale mnie np. śmieszy że takie karynisko woli się wyprowadzić do miasta gdzie koszty życia są kilkukrotnie większe (bo tam imprezki, klubiki i ogólnie "hyhy w mieście dużo się dzieje, a na wsi nudno") zamiast zrobić prawko i kupić gruza.


@Plp_: I po zakrapianej imprezie ma wracać pod wpływem swoim gruzem na #!$%@? i po drodze owinąć się na drzewie?
  • Odpowiedz