Wpis z mikrobloga

Ja 173cm wzrostu. Zakolak. Wątłej budowy fizycznej. Dziś wróciłem z mojego kołchozu po nocnej zmianie. Pracuje tam od... w sumie od kiedy pamiętam. To miała być moja pierwsza "prawdziwa praca" i odskocznia do lepszej. Zarobki chłopskie, polskie. Mieszkam z rodzicami. W zasadzie na wynajęcie pokoiku, by starczyło. Kawalerki już słabo. Mam swój pokój więc po co. Dokładam się do opłat. Auto też mam! Srebrny golf V 1.4 LPG. Jak go kupiłem bardzo się cieszyłem. To wersja 3 drzwiowa. Matka jak kupowałem jeszcze mówiła, że przy rodzinie lepiej 5d. Teraz już ze 3 lata nic nie mówi. W zasadzie wszyscy się pogodzili, że nikogo nie znajdę. Nie wchodzi się na ten temat jak, by nie istniał. Nie pocałowałem i nie ruchalem nigdy. Widziałem wielu młodych chłopaków którzy z mojego kołchozu się wybili. Nawet u nas zostawali brygadzistami i kierownikami. Ja zawsze na tym samym stanowisku. Żeby mnie zastąpić wystarczy 3 dni przeszkolenia. Wykonuje prosta powtarzalną czynność i to czasami się zamyśle i nawałę. Pasji aktualnie brak. Celu życia też. Muszę kupić buty na lato. Pozostały ubiór mam ze szmateksu. Nie kupiłem sobie nic nowego w życiu oprócz koszuli i garnituru na jakieś tam okazję. Nie mam komu się stroić. Znajomych brak. Zdaje sobie sprawę, że nie mam nic ciekawego do przekazania więc nawet się nie integruje w kołchozie. Cześć cześć i tyle. I tak z dnia na dzień dzieje się mój cud życia. #przegryw #zalesie
Pobierz Bubsy3D - Ja 173cm wzrostu. Zakolak. Wątłej budowy fizycznej. Dziś wróciłem z mojego ...
źródło: temp_file.png7173198162717611133
  • 122
@Bubsy3D kup wędkę zacznij wędkować, załóż spodenki i pobiegaj, jest tyle fajnych rzeczy idzie wiosna wyjdź na rower, umów się że najomym z pracy na piwo, nie siedź w domu bo życie przeleci ci między oalcami a czasu nie cofniesz
Przykry wpis kolego, ale tutaj na tym tagu jest nas masa.


@abc-def: i najepiej tu nie zagladac, bo sie mozna jeszcze bardziej zalamac
nieraz czytam te wasze wysrywy to sie wierzyc nie chce jakie tu nieudacnziki siedza, ktorzy nic nie chca zmienic w swoim zyciu tak naprawde: )
@Bubsy3D: Co do ruchania, to chyba nie jest kwestia czy ruchasz czy nie, ale czy ci to przeszkadza czy nie. Niektorym wjezdza to na psychike i staja sie frustratami, a niektorzy jakos sobie zyja. Kazdy medal ma dwie strony. Po drugiej stronie masz chlopow, ktorzy sa doslownie niewolnikami cipy i klikaja godzinami w tindery albo nieszczesliwie sie ozenili i zyja z wrogiem pod jednym dachem albo juz sie rozwiedli. Kokodżambo i
Chłopie kup sobie motocykl (już za 5k coś znajdziesz na początek). Fajna sprawa żeby przewietrzyć głowę a i opcji na spotkanie ludzi z zajawką dużo większa. Siedząc w domu nic nie zmienisz.
@Bubsy3D: Jak Ci tak dobrze, to nie patrz na innych rób dalej to samo, rób swoje.

Na łożu śmierci niektórzy przejmują się, że mało doświadczyli... a gówno z tego mają i tak na koniec zostaje grób (też będziesz miał).
Pisz sobie dalej teksty w Internecie, spełniaj się, kto powiedział, że nie będziesz mógł sobie to na łożu powspominać (nie wiem po co, no ale tak pokazują na filmach).

Nowe rzeczy są
@Bubsy3D: Trzymam kciuki za ciebie. Nie musi być tak za 5 lat, jak jest dziś. Twoje życie może się zmienić, ale wymaga to od ciebie zmian, których raczej nie chcesz zrobić na ten moment (skoro tkwisz w tym juz tyle lat). Możesz kupić kilka książek, zrobić szkolenia online i spróbować nauczyć sie czegoś nowego w zawodach, gdzie lepiej płacą (programowanie, UX, grafika, tester oprogramowania). Poszukać pracy jako stażysta/ junior i powoli,
@Bubsy3D: a ty co internetu nie masz? Zakładasz konto na fotce, piszesz do każdej jednej ten sam tekst (ctrl+v) 1 na 20 odpowiada, więc w ciągu tygodnia / dwóch masz kilka z którymi się zapoznajesz, z tych kilku zostaje jedna / dwie , i lecisz z koksem, rucha każdy kto chce, a nie chady (chady ruchają najładniejsze XD ) i kupuj dobre ciuchy , dobrane kokorostycznie, zwróć uwagę zwłaszcza na buty