Wpis z mikrobloga

@wizzlerr: O kurde, nie wiedziałem że yanosik nie ma tak podstawowej funkcji... W google maps działa ona średnio, ale no nie spodziewałem się jej braku w yanosiku.
  • Odpowiedz
@wizzlerr: Zacząłbym od zdjęcia nogi z gazu xD Kolejny #!$%@? co jeździ "szybko ale bezpiecznie" xD Jak chcesz się zawinąć na drzewie to zrób to gdzieś na uboczu bo szkoda żeby inni ginęli w imieniu szybkobezpiecznego polaczka
  • Odpowiedz
Kolejny polaczek z autkiem tatusia ma problemy pierwszego świata. Byś zwolnił cymbale to byś widział zjazdy i mógł czytać znaki. Potem ludzie giną bo Jędruś musiał potestować nowe Audi tatusia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Beatels @wizzlerr akurat Yanosik ma beznadziejną wyszukiwarkę sklepów, ulic itd podobnie jest z informowaniem o zjazdach i niestety dość łatwo jest ominąć zjazd w porównaniu z google maps który pod tym względem jest o niebo lepszy. Niestety nie da się tego zmienić.
  • Odpowiedz
@wizzlerr: w yanosiku właśnie to jest ciulowe, że słabo pokazuje takie rzeczy jak zjazdy itp. Ale możesz chyba sobie go zostawić w tle żeby ci mówił o radarach i tak dalej, a jednocześnie sobie włączyć google mapsy.

Btw wiedziałem, że zaraz się jakiś orędownik sprawiedliwości zesra o prędkość, ale tym się nie przejmuj. Jaką furka, że 315 leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz