Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Od jakiegoś czasu szukam pracy przez agencję w #holandia żeby w czerwcu móc wyjechać i szczerze mówiąc już trochę tracę nadzieję... Zależy mi bardzo na orderpickingu (ruch plus w miarę normalne warunki). Dosłownie każdą agencja ma z 80% negatywnych komentarzy i może z 20% pozytywnych opinii. Naprawdę trzeba jechać na ślepo, niczym w loterii, mając nadzieję, że "a, może uda się trafić w przyzwoite miejsce". Gdzie ja w sumie tak naprawdę jakichś dużych wymagań nie mam. Chciałbym tylko żeby były w miarę znośne warunki mieszkalne w normalnej cenie, normalna stawka czyli z 10 euro netto za godzinę chociaż i żeby były godziny. Czy to tak wiele? xD
#praca #pracbaza #pracazagranica



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 21
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Nie wiem w czym problem, przed cividem mój syn znalazł jakąś lokalna agencje w miejscowości gdzie chciał jechać, zadzwonił, pogadał dostał umowę i termin kiedy może przyjechać. Robotę też zmienił bez problemu bo mu żydowski obóz pracy z p0lką jako kapo nie odpowiadał. Popracował 3 miesiące i wrócił zadowolony.

@mirko_anonim: Jedź i sprawdź. Przecież nie musisz tam siedzieć, jeżeli warunki nie będą ci odpowiadać. Szukaj agencji, która ci podpasuje i nie bój się zmieniać. Ja w sobotę wyjechałem i od poniedziałku na pickerce w magazynie Jumbo siedzę. Z lokacją szału nie ma ale poza tym póki co wydaje się być nieźle.
I pamiętaj żeby na ślepo nigdy nie jechać jak niektórzy desperaci xD Niestety nie wszystkie agencje podpiszą z tobą
@viciu03 widzisz viciu03 w końcu pojechałeś, a tak się bałeś, że będzie źle. Ogólnie mój brat rok temu pojechał do holandii to tyle szczęścia nie miał bo trafil na jakiegos patusa ze swoja karyna i chcieli go pobić już nie mówiąc że mu kradli jedzenie notorycznie, więc się ciesz, że trafiles na normalne zakwaterowanie bo na to mała szansa jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
@viciu03 czekaj czekaj czekaj, poszperałem trochę i ty czasem nie pisaleś że jedziesz 23 dopiero bo 22 masz lekarza a wczesniej jakieś rozszerzenia?? coś mi tu nie pasuję i też przeczytalem ten post anonima i bardzo podobny sryl pisania do twojego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) czyżby to nie ty a teraz próbujesz ukryć
@TFGM: nie tym razem, chociaż bawią mnie te mirki z przed kilku komentarzy, którzy są przekonani że to ja xD. Miałem mieć endokrynologa 22 ale babka się rozchorowała i zadzwoniła do mnie pani z rejestracji z informacją, że o 2 tygodnie się wizyta przesunęła więc ja nie będę x dni czekal. Poprosiłem w takim razie żeby mi tylko e receptę wystawiła żebym uzupełnił braki w lekach i tyle. A wyjechałem przez
@TFGM: Angielski. Miałem też polski wybrany ale po kilku tygodniach przygotowań do niego stwierdziłem, że decyzja żeby wybrać polski była błędem. Na szczęście udało mi się pogadać z dyrekcją i z niego wypisać
@viciu03 aa czaje czaje, nawet nie wiedziałem że tak się da XD stary grzbiet ze mnie już, dobra to życze powodzenia w holandii. Na tą chwilę jestes zadowolony?
@TFGM: na razie znośnie jest, a jak będzie dalej się okaże. Minus taki, że za lokację 114 euro plus 36 ubezpieczenia. No ale wychodzi netto 10 z hakiem więc może przeżyję jakoś. Oni też w carriere nie ogarniają transportu więc udało mi się pojechać Sindbadem i oszczędzić prawie 200 zł bo takim GTV busem to ponad 5 stów się płaci
@viciu03
a gdzie pracujesz? bo mam prawdopodobnie wyjazd za poltora tygodnia do centrum logistyki action w Echt przez firme Ot.to jedyny minus to pokoje 2osobowe