Wpis z mikrobloga

@Quentin58: Będzie jedno i konkretne stanowisko w tej sprawie, a to nie jest żadne "nękanie".

@Counter-Cz3si0: Jak to mówią "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". Kanały oparte na tworzeniu contentu z kradzieży będą kasowane, a dalsze rozpowszechnianie kradzionych plików (w formie surowej, w tym narzędzi, które podlegają prawu autorskiemu, a nie były udostępniane publicznie) to kwestia tego czy tym osobom zależy na chwilę chwały pod kilka tysięcy wyświetleń i
@Fabiosek1:

Obszerne objaśnienia się pojawią, jeszcze w tym tygodniu. Pozdrawiam :)

Czemu to odniesienie się do sytuacji tak długo trwa? Czyżbyście nie mieli nic sensownego do powiedzenia i kombinujecie teraz jak wyjść z twarzą z tej sytuacji, bo build który wyciekł jest świeży i wydało się że Wy tam w kulki lecicie, i dalej nie macie nic do pokazania? XDDD
@lyskyy: Spoko. Co do tej grupki, to mam wrażenie, że tylko garstka (z tego co do mnie doszło) zrozumiała, że to był sarkazm, jednak duża część osób naprawdę poczuła się "urażona" - zwłaszcza tych, którzy ciągle mylą osobę X z osobą Y i wydają wyroki tak szybko jak na aktorów oskarżonych o molestowanie seksualne. Ci sami "urażeni" to ci, którzy życzą śmierci, a wcześniej sieją ferment i ochoczo udostępniają pracę innych
@Fabiosek1: Dość zabawne jest mówienie o "kradzonych plikach" tak jakby umknął ci fakt że część rzeczy które są w wycieku, takich jak wiele modele w mieście, budynki, ulice, elementy architektury, czy nawet kilka partów całego świata nie powinno być przez was używane bo są robione przez osoby z Kronik, i Jeszcze po pierwszym rozłamie pojawiła się zakaz ich używania w DK. Później z tego co pamietam nawet u was pojawiła się
@revo16pl: Dość zabawne z perspektywy grafika-sklejacza, który jeden budynek czy teren (niekoniecznie autorski) przerzucał z jednego multiplayera do drugiego, oczywiście nie za darmo, ale na tym skończę, bo między DK a KM wojny nie ma, a to mam wrażenie próbujesz tutaj wywołać. Co jednak mogę zagwarantować - na pewno szanuję prawo autorskie i jeśli coś by było w finalnym produkcie trafiło, a ty jako autor czy współautor nie trafiłbyś do creditsów,
Nie wiem dokładnie o czym mówisz jeśli chodzi o multiplayer bo chyba coś pomyliłeś xd Tak czy siak pomijając twoją próbę ataku personalnego, Still, jesteś jedyną osobą która może to gówno odkręcić, bo realnie szkoda jest Ciebie i ludzi którzy włożyli sporo serca w to co powstawało w DK.
@Fabiosek1: Jestem aktywnym userem tejże grupki i żadnych życzeń smierci tam nie widziałem. Już nie baw się w takiego Thanosa i nie udawaj, że jesteś w stanie ściągnąć wszystko i złapać wszystkich. Nie próbuj także obracać kota ogonem i bronić się SARKAZMEM, bo jest to strasznie słabe. Sarkazm często wyłapuje się poprzez wymowę, gestykulacje i tak dalej, a jak dobrze wiesz są to rzeczy nie do zauważenia przez internet czytając tekst.
@lyskyy: Spoko, ja tak naprawdę nie mam nic do tej grupy, wiem czym kończy się zadzieranie z jej userami, także nie chcę ryzykować ;) Pliki faktycznie były, nie wiem czy są teraz, ale po napisanym poście nadal były. Thanos nie był w stanie ściągnąć wszystkich tak btw. Statement będzie jutro/pojutrze, chcemy zrobić też wrzutę dla fanów zagranicznych. A z ostatnimi zdaniami się w pełni zgadzam, zawsze zgadzałem, pozdro :).