Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp kategoryzujecie ludzi na lewaków i prawakow, wrzucając ich do konkretnego worka z nadaną odgórnie etykietą imbecyla, a tak naprawdę swój obraz tych dwóch grup opieracie na skrajnych jednostkach, którym bliżej do wyznawców niż sympatyków danej opcji.
Tak w ogóle to PiS przypomina bardziej lewice w swoich zapędach, tylko dostał łatkę prawicy ze względu na wycieranie sobie mordy kościołem dla korzyści politycznych.
Właśnie dzisiaj złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska w PPL. Jak podano w oficjalnym komunikacie, z "powodów osobistych".
kategoryzujecie ludzi na lewaków i prawakow, wrzucając ich do konkretnego worka z nadaną odgórnie etykietą imbecyla, a tak naprawdę swój obraz tych dwóch grup opieracie na skrajnych jednostkach, którym bliżej do wyznawców niż sympatyków danej opcji.


@Wiecznie-zmelinowany: no wszystko super, tylko to pisowcy sami uważają, że osoby ich krytykujące to antypolacy, że krytyka to kwik świń oderwanych od koryta, a tak w ogóle to "słychać wycie, znakomicie".
Komentarz stefana_pmp to szydera.
@Kempes:

– Ani dla mnie, ani dla Pawła ciąża nie była zaskoczeniem – mówi dzisiaj. – Bardzo chciałam mieć drugie dziecko, Paweł też. Nie planowaliśmy tego, ale też nie robiliśmy nic, by temu zapobiec.

– Byłam wtedy przekonana, że nawet jeśli nam się nie ułoży i nie zdołamy stworzyć rodziny, to Paweł będzie świetnym ojcem – dodaje.


Co ci ludzie #!$%@? maja w glowie XD Typiara byla juz samotną matką.