Wpis z mikrobloga

ehh tag #przegryw nie wyladowal u mnie na #czarnolisto chyba tylko ze wzgledu na jakis moj wewnetrzny masochizm :D niech mi ktos wytlumaczy dlaczego 99% przegrywow jest tak przeswiadczona o swoim rzekomo zajebistym charakterze (w innym wypadku skad oburzenie, ze wybiera chada ze wzgledu na wyglad ( ͡° ͜ʖ ͡°))? przeciez latwo nawet tylko po tym co tu piszecie wywnioskowac, ze jakakolwiek dluzsza relacja z wami bylaby turbo toksyczna a proba wejscia w zwiazek skonczylaby sie zamknieciem kobie... oj przepraszam, p0lki w klatce bo ze swoim #!$%@? nie znieslibyscie tego, ze smiala sie odezwac do innego faceta, nawet jesli to jej brat xD
a creme de la creme jest dla mnie oburzenie swietojebliwych przegrywow, ze niektore dziewczyny sa rozwiazle podczas gdy sami je postrzegaja jedynie przez pryzmat otworow w ktore mozna wsadzic #!$%@? xD
pamietam nawet jak byl wywiad z jakims gosciem z famemma czy cos co udawal do kolegi podczas wywiadu walenie konia i spust i ta laska co z nim ten wywiad przeprowadzala byla turbo zazenowana a wy sie spuszczaliscie nad tym, jaka to ona nie jest napalona bo wargi przygryzla xD no #!$%@? xD

i smialo, dalej zwalajcie wine na #!$%@? geny, #!$%@? starych, #!$%@? wszystko - tylko wy jestescie nieskazitelnie czysci w swojej zajebistosci a dziewczyny nie chca wchodzic z wami relacje bo ktos narzucil zla aure na was. tylko wiecie co? znam paru takich jak wy i niechcialbym nawet z wami rozmawiac w autobusie bo arogancja polaczona z przeswiadczeniem o wlasnej zajebistosci, gdy jednoczesnie nie macie nic do zaoferowania nie jest niczym pozadanym przez osobnikow obu plci.

pewnie posypia sie komentarze typu "ok oski" albo zebym #!$%@? z tego tagu bo jestescie przewidywalni do granic mozliwosci ale w sumie to mam to w dupie xd (komentarz, ze skoro mam to w dupie to po co ten post tez sie pewnie pojawi xd). jedyne z czego sie ciesze to to, ze chociaz tacy toksyczni ludzie jak wy zbieraja sie w grupkach i ograniczaja aktywnosc do wylewania zali w internecie na swoim tagu, chociaz jestescie toksyczni do tego stopnia, ze nawet tu nie probujecie sie wspierac tylko kazdy kazdemu dokopuje i utwierdza w przekonaniu, ze nic nie mozna zrobic xD

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #p0lka #blackpill
  • 128
  • Odpowiedz
tag #przegryw nie wyladowal u mnie na #czarnolisto chyba tylko ze wzgledu na jakis moj wewnetrzny masochizm :D


@ZielonyRozpustnik: ja też go nie mam na czarno, bo część wpisów to niezła beka, głównie z tego jak spaczone mają podejście.

jestescie toksyczni do tego stopnia, ze nawet tu nie probujecie sie wspierac tylko kazdy kazdemu dokopuje i utwierdza w przekonaniu, ze nic nie mozna zrobic xD


@ZielonyRozpustnik: kwintesencja tego tagu

a
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: pieprzysz strasznie, czytam ten tag od roku, pokaż mi chociaż 2 wpisy np w ciągu tego miesiąca, w których by ktoś uważał że ma dobry charakter. bzdurą jest również twierdzenie że ludzie tutaj postrzegają kobiety jedynie przez pryzmat seksu. jest masa wpisów w których mówi się o przytulaniu a nawet o założeniu rodziny. jest dużo osób bezrobotnych ale jeszcze więcej jest pracujących, zwyczajnych chłopaków. jedyne co ich wyróżnia to niewyjściowy
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: 99% przegrywow jest przekonanych o zajebistosci swojego charakteru? Chyba cos sobie uroiles. Wielu przegrywow jest swiadomych, ze to wlasnie charakter jest ich problemem- chodzi glownie o takie sprawy jak autyzm/asperger, silny introwertyzm etc. Poza tym co to w ogole znaczy zajebisty charakter w kontekscie kobiet? Pewne cechy, ktore mozne uznac za toksyczne jak narcyzm czy psychopatia raczej pomagaja niz przeszkadzaja w odnoszeniu sukcesow z kobietami
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: każdy spoza tagu o tym wie, przegrywy to są takie wykopowe zwierzątka o których czytasz przy porannej kawie żeby się z czegoś pośmiać.
Całe szczęście że zamykają się w swoich piwnicach bo ja nawet najgorszej dziewczynie nie życzę takiego faceta
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: zdradzę Ci sekret. Ci aroganccy ,,przegrywy" o których piszesz nie uważają się za przegrywów, a więc są wykopowymi normikami, a więc mylisz przegrywów z wykopu z normikamk z wykopu. Arogancja wynika z wysokiego poczucia własnej wartości, którego przegryw nie ma, a więc jest to sprzeczne z tym, że uważasz iż przegryw jest arogancki. Ludzie też z tego co zauważyłem wyciągają mylne wnioski ze swoich obserwacji, przypisując Ci jakieś cechy ze
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: jaki masz problem z określeniem p0lka? Na kobiety nie może być negatywnego określenia? Jak odróżnisz ziarno od plewu bez negatywnych określeń? Karyna, grażyna to też negatywne określenia, które mają jakieś znaczenie, podobnie patusiara. Tyle, że nie każda p0lka jest patusiarą, nie każda karyna jest p0lką, nie każda p0lka jest karyną, nie każda grażyna jest p0lką, nie każda p0lka jest grażyną, bo te określenia niosą za sobą różne znaczenie. Termin p0lka
  • Odpowiedz
przeciez latwo nawet tylko po tym co tu piszecie wywnioskowac, ze jakakolwiek dluzsza relacja z wami bylaby turbo toksyczna a proba wejscia w zwiazek skonczylaby sie zamknieciem kobie... oj przepraszam, p0lki w klatce


@ZielonyRozpustnik: No tak, bo nie ma tego typu patologicznych relacji, gdzie albo facet albo kobieta są na wskroś toksyczni xD Podpowiem: jest ich multum
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: ale #!$%@? ludzie na tagu sie wspieraja, a to ze maja taki charakter to jaki maja miec po latach gnębienia w szkole i poniżania przez kobiety?
człowiek staje się zgorzkniały przez doświadczenie przecież małe dziecko jest pełne radości i nie narzeka na cały świat
  • Odpowiedz
@debi5s: co drugi wpis tych podludzi właśnie ma taki charakter XD

@ZielonyRozpustnik Dobry kontent, już się zwierzątka oburzyły na kilka słów prawdy. Jak mi się nudzi to tez czasami się podrażnie bo czytanie ich oburzonych wpisów robi robotę XD jakbyś oburzone malpy w zoo oglądał
  • Odpowiedz
@Kolarzino: te przegrywowe #!$%@? na temat tego kto nim może być a kto nie jest niesamowicie żenujące. Nikt tam nie chce wyjść z przegrywu, bo te barany stworzyły sobie pseudo elitarne grono i są dumni z bycia jego członkami. Absolutnie toksyczna ekipa
  • Odpowiedz