Wpis z mikrobloga

ehh tag #przegryw nie wyladowal u mnie na #czarnolisto chyba tylko ze wzgledu na jakis moj wewnetrzny masochizm :D niech mi ktos wytlumaczy dlaczego 99% przegrywow jest tak przeswiadczona o swoim rzekomo zajebistym charakterze (w innym wypadku skad oburzenie, ze wybiera chada ze wzgledu na wyglad ( ͡° ͜ʖ ͡°))? przeciez latwo nawet tylko po tym co tu piszecie wywnioskowac, ze jakakolwiek dluzsza relacja z wami bylaby turbo toksyczna a proba wejscia w zwiazek skonczylaby sie zamknieciem kobie... oj przepraszam, p0lki w klatce bo ze swoim #!$%@? nie znieslibyscie tego, ze smiala sie odezwac do innego faceta, nawet jesli to jej brat xD
a creme de la creme jest dla mnie oburzenie swietojebliwych przegrywow, ze niektore dziewczyny sa rozwiazle podczas gdy sami je postrzegaja jedynie przez pryzmat otworow w ktore mozna wsadzic #!$%@? xD
pamietam nawet jak byl wywiad z jakims gosciem z famemma czy cos co udawal do kolegi podczas wywiadu walenie konia i spust i ta laska co z nim ten wywiad przeprowadzala byla turbo zazenowana a wy sie spuszczaliscie nad tym, jaka to ona nie jest napalona bo wargi przygryzla xD no #!$%@? xD

i smialo, dalej zwalajcie wine na #!$%@? geny, #!$%@? starych, #!$%@? wszystko - tylko wy jestescie nieskazitelnie czysci w swojej zajebistosci a dziewczyny nie chca wchodzic z wami relacje bo ktos narzucil zla aure na was. tylko wiecie co? znam paru takich jak wy i niechcialbym nawet z wami rozmawiac w autobusie bo arogancja polaczona z przeswiadczeniem o wlasnej zajebistosci, gdy jednoczesnie nie macie nic do zaoferowania nie jest niczym pozadanym przez osobnikow obu plci.

pewnie posypia sie komentarze typu "ok oski" albo zebym #!$%@? z tego tagu bo jestescie przewidywalni do granic mozliwosci ale w sumie to mam to w dupie xd (komentarz, ze skoro mam to w dupie to po co ten post tez sie pewnie pojawi xd). jedyne z czego sie ciesze to to, ze chociaz tacy toksyczni ludzie jak wy zbieraja sie w grupkach i ograniczaja aktywnosc do wylewania zali w internecie na swoim tagu, chociaz jestescie toksyczni do tego stopnia, ze nawet tu nie probujecie sie wspierac tylko kazdy kazdemu dokopuje i utwierdza w przekonaniu, ze nic nie mozna zrobic xD

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #p0lka #blackpill
  • 128
  • Odpowiedz
@wyrwiflak: Wielu z nich chodzi na terapie, ale nie dają nic od siebie, bo myślą, że samo chodzenie do psychiatry i leki im pomogą xD A jak im zaczniesz mówić żeby ruszyli dupe i coś z tym zrobili to Ci napiszą żebyś #!$%@?ł z tagu xD
  • Odpowiedz
ktos wytlumaczy dlaczego 99% przegrywow jest tak przeswiadczona o swoim rzekomo zajebistym charakterze (w innym wypadku skad oburzenie, ze wybiera chada ze wzgledu na wyglad (


@ZielonyRozpustnik:

1. jesteś normikiem, który w wyniku losowania GEOGRAFICZNO-GENETYCZNEGO (wpływ zerowy) jest większy i silniejszy od rówieśników
2. gnębisz fizycznie niskiego/brzydkiego przegrywa w wieku szkolnym (10-18 rok życia) - często robicie to nawet w 3-5 na 1, żeby przypadkiem nie oddał. Izolujesz przegrywa od znajomych,
  • Odpowiedz
Prawde im napisales ale ich prawda nie interesuje. Gdyby zaakceptowali prawdę to musieliby przyznać, że wina jest po ich stronie, a nie całego świata. Życie w takim stanie przy ich lenistwie i niechęci do zmiany czy pracy nad sobą to błogosławieństwo.


@loczyn: jaka niby jest wina przegrywa w tym, że latami normictwo mu spuszczało głowe w kiblu w szkole przez to stał się pośmiewiskiem?

Jako normik to musiałbyś najpierw przyznać, że
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: fajne projekcje xD wiekszosc z was to zwyczajnie leniwe nieroby co im sie uczyc nie chcialo i siedza na garnuszku u mamusi tyrajac w januszexie albo wcale bo tak im wygodniej, a wszystkie zyciowe niepowodzenia zwalaja na otoczenie bo w sumie tak tez wygodniej.
  • Odpowiedz
@BasTajpan: oni chyba chodzą na terapię tylko po to żeby później napisać, że nic nie pomogła. Najlepszą terapią byłoby przestać siedzieć na tagu ;)


@wyrwiflak: nie znałem wykopu gdy miałem 18-22 - wtedy zarabiałem milion PLN rocznie i r00chałem 5 modelek 10/10 tygodniowo.

W wieku 23 lat poznałem wykop, przeczytałem 3 wpisy i dostałem milion długów i każda dziewczyna ode mnie zaczeła uciekać, urosła mi wielka stulejka i został skasowany
  • Odpowiedz
jaka niby jest wina przegrywa w tym, że latami normictwo mu spuszczało głowe w kiblu w szkole przez to stał się pośmiewiskiem?

Taka, że teraz taki przegryw ma świadomość sytuacji ale i tak nic z nią nie chce robić.

Jako normik to musiałbyś najpierw przyznać, że wina jest wasza, bo najpierw latami dla żartów sobie gnębicie przegrywów w szkołach, a potem się dziwicie że stają się odpadami

Świata nie zmienisz, ale siebie
  • Odpowiedz
jesteś normikiem, który w wyniku losowania GEOGRAFICZNO-GENETYCZNEGO (wpływ zerowy) jest większy i silniejszy od rówieśników


@Pozytywny_gosc: Wyjdź na ulice. 3/4 facetów jest przeciętnego wzrostu i przeciętnej budowy (wielu również z nadwagą) i żyją normalnie/mają rodziny. Jakby te 5 cm wzrostu miało magicznie naprawić wam życie xD.
  • Odpowiedz
@wyrwiflak: nie znałem wykopu gdy miałem 18-22 - wtedy zarabiałem milion PLN rocznie i r00chałem 5 modelek 10/10 tygodniowo.


W wieku 23 lat poznałem wykop, przeczytałem 3 wpisy i dostałem milion długów i każda dziewczyna ode mnie zaczeła uciekać, urosła mi wielka stulejka i został skasowany mój rekord zaliczonych lasek do zera, stałem się incelem prawiczkiem


Właśnie tak to działa, to wszystko wina tagu


@Pozytywny_gosc:

Niestety nie zrozumiałeś. Nie z
  • Odpowiedz
Taka, że teraz taki przegryw ma świadomość sytuacji ale i tak nic z nią nie chce robić.


@loczyn: a to jaki jest niby sposób na podroże w czasie? Bo fakt staje się faktem

Co z tego że przegryw przepracuje swój problem jak np potem pójdzie na miasto, randka z tindera, idzie z laseczką za rękę i spotka swojego normika gnębiciela z bandą znajomych i oni zaczną krzyczeć "patrzcie to nie ten
  • Odpowiedz
Inna sprawa - żeby poznać znajomych trzeba najpierw mieć znajomych

A normicy często każą przegrywom chodzić sami po mieście i zagadywać obcych ludzi. Normicy co 99% swoich znajomych mają ze szkoły, pracy, sąsiedztwa każą przegrywom robić jakieś dziwne creepy akcje.

Wiadomo jaki jest cel takiej rady - nie pomoc, tylko jeszcze bardziej upokorzyć przegrywa. Przeciez jak ktoś na mieście zobaczy takiego samotnego creepa co próbuje szukać znajomych na siłę to zostanie tylko
  • Odpowiedz
Co z tego że przegryw przepracuje swój problem jak np potem pójdzie na miasto, randka z tindera, idzie z laseczką za rękę i spotka swojego normika gnębiciela z bandą znajomych i oni zaczną krzyczeć "patrzcie to nie ten seba któremu spuszczaliśmy głowę w kiblu? beka z typa"


Taka sytuacja się chyba nigdy nie przytrafiła. To chyba jedynie wasze projekcje albo słabe filmy klasy C z USA.

Możesz wydać nawet 50k na terapie
  • Odpowiedz