Wpis z mikrobloga

ehh tag #przegryw nie wyladowal u mnie na #czarnolisto chyba tylko ze wzgledu na jakis moj wewnetrzny masochizm :D niech mi ktos wytlumaczy dlaczego 99% przegrywow jest tak przeswiadczona o swoim rzekomo zajebistym charakterze (w innym wypadku skad oburzenie, ze wybiera chada ze wzgledu na wyglad ( ͡° ͜ʖ ͡°))? przeciez latwo nawet tylko po tym co tu piszecie wywnioskowac, ze jakakolwiek dluzsza relacja z wami bylaby turbo toksyczna a proba wejscia w zwiazek skonczylaby sie zamknieciem kobie... oj przepraszam, p0lki w klatce bo ze swoim #!$%@? nie znieslibyscie tego, ze smiala sie odezwac do innego faceta, nawet jesli to jej brat xD
a creme de la creme jest dla mnie oburzenie swietojebliwych przegrywow, ze niektore dziewczyny sa rozwiazle podczas gdy sami je postrzegaja jedynie przez pryzmat otworow w ktore mozna wsadzic #!$%@? xD
pamietam nawet jak byl wywiad z jakims gosciem z famemma czy cos co udawal do kolegi podczas wywiadu walenie konia i spust i ta laska co z nim ten wywiad przeprowadzala byla turbo zazenowana a wy sie spuszczaliscie nad tym, jaka to ona nie jest napalona bo wargi przygryzla xD no #!$%@? xD

i smialo, dalej zwalajcie wine na #!$%@? geny, #!$%@? starych, #!$%@? wszystko - tylko wy jestescie nieskazitelnie czysci w swojej zajebistosci a dziewczyny nie chca wchodzic z wami relacje bo ktos narzucil zla aure na was. tylko wiecie co? znam paru takich jak wy i niechcialbym nawet z wami rozmawiac w autobusie bo arogancja polaczona z przeswiadczeniem o wlasnej zajebistosci, gdy jednoczesnie nie macie nic do zaoferowania nie jest niczym pozadanym przez osobnikow obu plci.

pewnie posypia sie komentarze typu "ok oski" albo zebym #!$%@? z tego tagu bo jestescie przewidywalni do granic mozliwosci ale w sumie to mam to w dupie xd (komentarz, ze skoro mam to w dupie to po co ten post tez sie pewnie pojawi xd). jedyne z czego sie ciesze to to, ze chociaz tacy toksyczni ludzie jak wy zbieraja sie w grupkach i ograniczaja aktywnosc do wylewania zali w internecie na swoim tagu, chociaz jestescie toksyczni do tego stopnia, ze nawet tu nie probujecie sie wspierac tylko kazdy kazdemu dokopuje i utwierdza w przekonaniu, ze nic nie mozna zrobic xD

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #p0lka #blackpill
  • 128
ehh tag #przegryw nie wyladowal u mnie na #czarnolisto chyba tylko ze wzgledu na jakis moj wewnetrzny masochizm


@ZielonyRozpustnik: Może lepiej dla ciebie będzie jeśli jednak go zczarnolistujesz. Skoro i tak te wpisy ci tylko migają przed oczyma i ich nie czytasz tylko podziwiasz obrazki xd Albo o zgrozo twoje funkcje kognitywne są na poziomie emeryta z alzheimerem. Innych możliwości, żeby wyprodukować taki wysryw (chochoł) kompletnie sprzeczny z konsensusem naukowo-badawczym płynącym