Wpis z mikrobloga

Przegrałem życie przez szpetną mordę ( ͡° ʖ̯ ͡°)... Wysłałem CV do wszystkich popularnych sklepów żeby zacząć pracę jako kasjer i gdy dochodziło do rozmowy rekrutacyjnej to u rekruterek widziałem skwaszone miny jakby zobaczyły obrzydliwego stwora. A "Skontaktuję się z Panem" zawsze kończyło się brakiem jakiejkolwiek odpowiedzi. Miałem zamiar pójść na studia (miałem na oku fizjoterapię), ale pewnie nie wzbudzałbym zaufania u pacjentów i zrezygnowałem z tego pomysłu. Dla takich jak ja została tylko przysłowiowa "fabryka azbestu".

#przegryw #studbaza #niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill #gorzkiezale #smutnazaba #pracbaza
  • 7
Miałem zamiar pójść na studia (miałem na oku fizjoterapię),


@apfi: To idź, a nie szukasz przeszkód na siłę. U mnie na osiedlu jest niewidomy masażysta. Zapierdziela do pracy codziennie, do tego osobiste spotkania. On może, choć nie ma wzroku, a ty już nie możesz?
dobry fizjoterapeuta czy masażysta nie musi być przystojny


@sberatel: oczywiście by zdobyć certyfikaty nie musi, ale jeśli chodzi o klientów to każdy z nich indywidualnie decyduje z czyich usług skorzysta i komu pozwoli się dotknąć, dla jednych ma to znaczenie dla innych nie ma, każdy ma swoje preferencje
@Bananek2: jak fizjo jest dobry, a tacy są w cenie, to jego wygląd ma żadne znaczenie.

W rodzinę Byłej wżenil się fizjo właśnie. Po wyglądzie wnioskować można było, że napalony goryl to i ogrzyce przeleci, jak go przypili, w efekcie czego rodzą się takie brzydkie dzieci.

I co? Ano #!$%@?ów sto, typ był dobry w tym co robił plus miał dokumentnie #!$%@? na swoją urodę i szedł raczej w stronę narcyzmu,
@apfi totalne głupoty gadasz. Jak będziesz dobrym fizjo to ludzie będą mieli w dupie twój wygląd. Jak sam się nie akceptujesz to zmień coś w swoim wyglądzie. Zacznij ćwiczyć schudnij albo przytyj. Zmień fryzurę zadbaj o cerę. Zmień styl ubierania się i zaraz się okaże że wcale takiej złej mordy nie masz.