Wpis z mikrobloga

@dzikiwonsz21: moja matka (nauczycielka) miała w latach '90 szkolenie nr narkotyków jako pedagog - mimo masy oczywistych bzdur które powtarzano w tamtych czasach (i często powtarza się do dziś) opowiadała, że... Osoba która prowadziła to szkolenie wyjęła przy nich odrobinę suszu i podpaliła aby pedagodzy wiedzieli jak taki dym pachnie XD dzisiaj wydaje się to nie do pomyślenia XD
Warto wspomnieć, że to było na pewno jeszcze przed zmianą prawa w
: moja matka (nauczycielka) miała w latach '90 szkolenie nr narkotyków jako pedagog - mimo masy oczywistych bzdur które powtarzano w tamtych czasach (i często powtarza się do dziś) opowiadała, że... Osoba która prowadziła to szkolenie wyjęła przy nich odrobinę suszu i podpaliła aby pedagodzy wiedzieli jak taki dym pachnie XD dzisiaj wydaje się to nie do pomyślenia XD

@Kremufka2137: może była nawet w telewizji
Rad-X - > : moja matka (nauczycielka) miała w latach '90 szkolenie nr narkotyków jako...
@Kinior:

jak jesteś dorosły, to pal sobie co chcesz, ale w domu, a nie smródź innym. Myślę, że to o to chodzi.


Ja dostałem kiedyś podobna kartkę, tzn powiesili na klatcexD bo paliłem a chacie i „szło klatkami wentylacyjnymi sąsiadom wyżej” xD

@dzikiwonsz21 śmierdzi strasznie jak się je pali. W sumie susz to IMO śmierdzi.

@wirus133 j/w