Wpis z mikrobloga

Rok 2019: Rosja to idealny przykład zdroworozsądkowego konserwatyzmu, nie to co zła gejropa.
Rok 2023: Widzicie jak się żyje w lewackim kraju? Tak się kończy właśnie lewactwo.

I tak to się żyje w prawackim światku, gdzie średnie IQ można policzyć na palcach 1 dłoni.

#bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 56
  • Odpowiedz
@Krejziismylife no gościu, wstydzisz się podać swojego wyboru, ale ciśniesz po innych. Ten obrazek ciebie bardziej przypomina. Zadałem Ci pytanie, widocznie niewygodne dla ciebie, a ty już obrażasz
  • Odpowiedz
@CptPsyh: bo to nie jest na temat XD
Ja pierdziele. Chłopie. Nie mówię na kogo masz głosować, po prostu mam bekę z prawaków. A potem przychodzi taki margines społeczny jak ty i nie rozumie słowa pisanego. Serio wasze iq można policzyć na palcach 1 ręki. I to mówię o całej konfederussi
  • Odpowiedz
@Krejziismylife kto ma IQ , które można policzyć na jednej ręce widać po twoich wypowiedziach. zadałem pytanie, a jedyne co otrzymałem to obelgi. Widocznie jest prawda, żeby nie dotykać gówna, bo zacznie śmierdzieć ;)
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: te wszystkie media to jeden korwin? Czy te media sa z nami w pokoju?
Wydaje mi sie ze sam palujesz wiplera do ruskich mediow, ktore uzywaly tego hasla do opisania ruskiego miru.
  • Odpowiedz
szukałem nawet dzisiaj, o dziwo są tylko cytaty


@Krejziismylife: Czyli wszystkie prawicowe media o tym pisały, a dziś nie ma po tym śladu. Ostał się jeden artykuł, który jest regularnie wykorzystywany w tym kontekście, ale łapią się na niego jedynie czytacze nagłówków.

Muszę powiedzieć, że mnie przekonałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prawackie usuwanie artykułów jest jeszcze zabawniejsze


@Krejziismylife: Jak rozumiem mam Ci uwierzyć na słowo, że te artykuły były, ale się zmyły?

że z taką zaciekłością tego bronisz


@Krejziismylife: Ale czego bronię? Prosiłem Cię tylko, byś dał coś na potwierdzenie swojej tezy. Nie chcę, jak niektórzy, robić z siebie błazna, publikując publicznie informacje nie mające oparcia w faktach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sekciarze nie wyborcy


@Krejziismylife:
  • Odpowiedz
no powiedz, czy się wstydzisz ?


@CptPsyh: No jasne xd On napisałby ci, że głosuje na partie X. A ty wtedy "Co? Na Xxxxxx? Kwiiik, to lewactwo przecież, co za lewak, znowu kompromitacja lewactwa! Dlatego zagłosuję na Konfederację, żeby cię dupa bolała!"
  • Odpowiedz
@Tymajster: mniej więcej. Oni nie potrafią w nic więcej niż ściągnąć do swojego poziomu, zwyzywać od lewaków i napisać "lewactwo zaoraone" i cyk pora na pisanie, że rosyjski konserwatyzm jest super, a na białorusi jest wolność
  • Odpowiedz