Wpis z mikrobloga

@CptPsyh: bo to nie jest na temat XD
Ja pierdziele. Chłopie. Nie mówię na kogo masz głosować, po prostu mam bekę z prawaków. A potem przychodzi taki margines społeczny jak ty i nie rozumie słowa pisanego. Serio wasze iq można policzyć na palcach 1 ręki. I to mówię o całej konfederussi
@Krejziismylife kto ma IQ , które można policzyć na jednej ręce widać po twoich wypowiedziach. zadałem pytanie, a jedyne co otrzymałem to obelgi. Widocznie jest prawda, żeby nie dotykać gówna, bo zacznie śmierdzieć ;)
Wszystkie prawackie media chwaliły się jaki to w rosji jest konsertwatyzm zdrowy.


@Krejziismylife: Masz na myśli ten jeden artykuł Górnego z wPolityce, którego sens jest zgoła odmienny od tego, co niektórzy tam widzą na podstawie samego tylko nagłówka?
https://wpolityce.pl/swiat/572327-oferta-putina-dla-zachodniej-prawicy

Skoro wszystkie pisały to pewnie rzucisz bez problemu przykładami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
prawackie usuwanie artykułów jest jeszcze zabawniejsze


@Krejziismylife: Jak rozumiem mam Ci uwierzyć na słowo, że te artykuły były, ale się zmyły?

że z taką zaciekłością tego bronisz


@Krejziismylife: Ale czego bronię? Prosiłem Cię tylko, byś dał coś na potwierdzenie swojej tezy. Nie chcę, jak niektórzy, robić z siebie błazna, publikując publicznie informacje nie mające oparcia w faktach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sekciarze nie wyborcy


@Krejziismylife: