Wpis z mikrobloga

byłem w piątek u dentysty ,zrobiła mi wypełnienie przed leczeniem kanałowym wczoraj 3/4 tego wypadło obudziłem się z potwornym bólem zęba dzisiaj już nie boli nie wiem czy iść jutro do dentysty czy nie, zawsze tak jest że to wypełnienie się wykrusza ? #dentysta
  • 14
@Lodyzlidla: nie, nie powinno wypaść. Leć do dentysty zanim Ci się rozwinie poważne zapalenie. Środki do "zatrucia zęba" są obecnie zakazane w Unii. Jeśli ktoś Ci to zrobił, to sugeruje zmianę na dobrego specjalistę.
@Frettka: to super, wiele rzeczy w hurtowniach można kupić. A przypomnij w takim razie, które PTS zaleca jej stosowanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Amalgamatów też nie wolno zakładać u np. dzieci. I co, myślisz że to się nie dzieje?
@SkrytyZolw: a ja napisałam że to się nie dzieje? odniosłam się do tego że twierdzisz że środki zostały zakazane, jakby były zakazane to by nie można ich było legalnie nabyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zalecenia to jedno a życie życiem
@Lodyzlidla: jak cię potwornie bolał to będzie pewnie musiał od nowa przeczyścić i założyć opatrunek, mi dopiero kanałowe kończył jak się upewnił że od ostatniej wizyty nic nie bolało
@SkrytyZolw to jak mi przy leczeniu kanałowym wcześniej przeczyszczał go przez 2 wizyty i zakładał opatrunek tymczasowy to nie była to jakaś substancja odkażająca tylko to sławne "zatruwanie"? Bo sobie wyobrażałem że w tym opatrunku wkłada się jakieś lekarstwo antybakteryjne żeby go