Wpis z mikrobloga

@Mastah1: Też mi coś tu śmierdzi. Nie zdziwiłbym się jakby to był zwyczajny bait by sobie ludzie przypomnieli o DK (co widać na screenie bo mój stary materiał o DK znów nabiera wyświetleń i komentarzy) i cała akcja może być w czymś w rodzaju akcji promocyjnej, bo Ci na dniach ogłaszają datę premiery - czas pokaże.
Pobierz 7XEN - @Mastah1: Też mi coś tu śmierdzi. Nie zdziwiłbym się jakby to był zwyczajny ba...
źródło: Screenshot 2023-05-14 at 09-25-12 Panel kanału - YouTube Studio
@7XEN: Chodzi mi bardziej o to ze przed rozlamem byly osoby ktore sabotowaly projekt, i juz wtedy byl jakis wyciek.
Dla mnie to wyglada mega dziwnie, wysyp gowno filmow na yt, zielonki pojawiajace sie z nikad.
Teoria moze i naciagana ale jak sie polaczy kropki i przypomni to co sie dzialo w tamtym okresie to ma to jakis sens.
@7XEN: o takie cwaniactwo bym ich nie posądzał. Trolling możliwy bo ten mod to jakiś tydz roboty na szybko i może hyć trolling bo waży tylko 1gb a tyle to waży sam gotyk a KM ważą dużo wincyj
@Scross93 ale w tej wersji jest dubbing, filmiki? Tekstury do Gothica, modele, skrypty nigdy dużo ważyć nie będą, ale już audio i filmiki fest podbijają wagę
@Mastah1 Zielonki się pojawiają przy każdej aferze, masowo wrzucając content. Tutaj nie ma wyjątku. No i po co Dziejom byłby dodatkowy rozgłos? Ludzie i tak (nawet hejtujacy) walili by drzwiami i oknami po porządnym trailerze, wrzucanie czegoś takiego raczej zdemotywowałoby zespół.
@plasq: @przegro_pisarz Proponuje najpierw czytac ze zrozumieniem. Napisalem ze to moze byc trolling ze strony osob trzecich a nie ze strony ekipy DK.
Niestety, nie moge dokopac sie do dyskusji na themodders ale jak byl rozlam na DK i KM to byly pewne osoby ktore wrzucaly w siec zeny z projektu jak jeszcze bylo tylko DK.
co widać na screenie bo mój stary materiał o DK znów nabiera wyświetleń i komentarzy) i cała akcja może być w czymś w rodzaju akcji promocyjnej, bo Ci na dniach ogłaszają datę premiery - czas pokaże.


@7XEN: urojenia gothicoidalne