Wpis z mikrobloga

@bitcoinet: ale wysylalem z blockchain wallet takze sa jakimis tam posrednikami chyba i maja wglad do tego co sie dokladnie stalo. Nie znam dokladsnie budowy sieci/jak dziala - ja sie tu tylko bawie w malego brokera ale to nie jest normalne ze wykopowi specjaliscie milcza...
@streetpunkpl: blockchain nie ma większego wgladu niż ty, tak to działa. Transakcje są niemożliwe do cofnięcia. Nie wiem czemu ta transakcja wyświetla sie podwójnie, mozliwe ze przez ta podatnosc o ktorej dzisiaj tak głośno (wiadomo o tym od 2011 i nie jest to problemem). Wydaje mi się, że coiny dotrą, ale jak nie dodałeś fee to możesz poczekać kilkanaście godzin.
@streetpunkpl: To znaczy zrobiłeś tylko przelew z blockchain.info? Widocznie wysłał podwójnie transakcję (bug? ale nic groźnego chyba, że Ci podwójnie kasę zeżarło). Powinna się za jakiś czas potwierdzić (któraś) tylko, że bez fee to trochę potrwa (do czasu, aż się opróżni kolejka transakcji z wysłanych z fee).
@bmLq: No nie do końca podwójnie bo wedle chaina (i salda w portfelu) wyszło ode mnie 0.0575 BTC i 0.04437 BTC zostało wysłane na ten sam adres-mój (tu się zgadza). Ale kwota, która chciałem wpłacić na cryptsy 0.01313 BTC nie doszła. Od transakcji minie niedługo doba.
@streetpunkpl: No transakcja poszła podwójnie ale z portfela odjęło Ci tak jak należy czyli nie ma się co obawiać. Ta która dostanie jako pierwsza potwierdzenie zostanie zaakceptowana a ta druga zapomniana. Tylko musisz trafić na moment, w którym nikt nie będzie robił przelewów z napiwkiem żeby twoja transakcja wskoczyła do kopiących.