Wpis z mikrobloga

@Lardor nie wiem do końca ale w tym usunietym wpisie ostro #!$%@?ł rusków i niemców xD i dobrze w sumie, niech odpocznie od wykopu, bo jakieś dziwne jazdy już chłop łapał
@Lardor: Ale co mają Psycho Testy do zaistniałej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powtórze sie zamiast mu wkręcić żeby skończył to ty mówiłeś żeby ignorował plus odpowiedziałeś mu swoją historie która ewidentnie go nakręcała i z tego wynikł ban () Bo widocznie komuś razy x ludzi go zgłaszała
  • 0
@StaszekGGG: oj panie kolego jako kierowca autobusu praktycznie nie mam miesiąc bez jazd z pasażerami o nawet ich błędy które zrzucają mi, po 3 latach pracy mam taką wprawę, że serio mi to na psyche nie wchodzi a co dopiero random z neta. Ja nie mam tygodnia bez jazd z ludźmi o najmniejsze pierdoły. Po prostu pracując z ludźmi aż psychologia stała się moją pasją wciąż kminie czy przez pracę w
@Lardor: Ale bycie zawodowym kierowcą a nawet ćwierć nic tu nie usprawiedliwia bo ja jestem byłem jestem kierowcą szlifierki samochodu wózka widłowego następnego wysokościowego wynalazku Robiłem prawko na Autobusy ale przez cwaniaka instruktora który myślał że jest King Kongiem mnie #!$%@?ł i dalej nie będe sie zagłębiał bo za dużo by pisać Ale to wszystko tak naprawdę nie ma znaczenia bo pokazujesz tym co z nim pisałeś Zacząłeś mu współczuć i