Wpis z mikrobloga

Ostatnio sparowało mnie z fajna dziewczyną na tinderze - taka normalna brunetka w mojej ocenie 7/10 może 6/10 bez zrobienia się na pierwsze spotkanie. Umówiliśmy się na rynku we #wroclaw , zaproponowałem, że wspólnie wybierzemy knajpę. Jako, że lubię zaskakiwać dziewczyny czy tworzyć nieszablonowe sytuacje, wziąłem kostki do gry żeby zrobić rzut na rynku do której knajpy pójdziemy. Spotkanie o 16:00, ubrałem się w stylowe ciuchy i poszedłem, na miejscu przywitaliśmy się niezobowiązującym buziakiem w policzek, wymienilismy pare zdań no i przeszedłem do ofensywy. Wyciągnąłem notatnik i mówię jej, że przypiszemy kilka knajp do różnej liczby oczek. Miałem 2 kostki więc musieliśmy przypisać 12 knajp. Na zmianę. Raz ja raz ona przypisywała liczbę oczek. No więc lista nam się zapełniła i rzucam. No i pech chciał, że jedna kostka poleciała za mocno odbiła się i wpadła pod jakąs plansze z reklamą. Zaproponowałem w takim razie skrócenie listy do 6 knajp i ponowny rzut. Rzuciłem i wypadło 5. Wybór padł na the cork jej wyboru. Mówie spoko nie byłem tam nigdy i pogratulowałem zwycięstwa. Przeszliśmy chwile, dotarliśmy na miejsce usiedliśmy, kelner przyniósł menu. I tutaj pojawił się mój pomysł żeby zagrać o to kto zamawia. Zapronowałem papier, kamień nożyce do 3 wygranych. Tym razem ja wygrałem a więc zamówiłem jej i sobie dania. O dziwo jej smakowało. Na deser zamówilismy po lampce wina i gadaliśmy jakoś do 19:00. Potem przyszło co do płacenia więc zaproponowałem gre w wojnę. Wyciągnąłem karty. Ona przegrała. I już się nie odzywa. O co chodzi?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randkujzwykopem
  • 6
czy tworzyć nieszablonowe sytuacje, wziąłem kostki do gry żeby zrobić rzut na rynku do której knajpy pójdziemy. Spotkanie o 16:00, ubrałem się w stylowe ciuchy i poszedłem, na miejscu przywitaliśmy się niezobowiązującym buziakiem w policzek, wymienilismy pare zdań no i przeszedłem do ofensywy. Wyciągnąłem notatnik i mówię jej, że przypiszemy kilka knajp do różnej liczby oczek. Miałem 2 kostki więc musieliśmy przypisać 12 knajp. Na zmianę. Raz ja raz ona przypis


@
@wiem_wszystko: Musisz się nauczyć pisać lepsze baity.
Gra w wojnę trwa za długo. No i trzeba było napisać, że to ona wygrała papier kamień nożyce i zamówiła jakieś drogie potrawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)