Wpis z mikrobloga

@Zgagarast: Przecież oni zawsze sprzedają rzeczy, których nawet nie posiadają. Tak zresztą działa to w większości sklepów internetowych. Chyba że akurat jakieś gówno im zalega, to wtedy zrobią "promocję" i mają #!$%@?.
@wooster: Zamówiłem produkt i nie dotarł w obiecanym terminie. Jest o co się doczepić, a inne sklepy dały radę.

Poza tym celowo kupuję fizyczną wersję gry na switcha, bo te od Nintendo mocno trzymają ceny i można je potem łatwo odsprzedać za 80% ceny. No jestem debilem, NEv3r PreOrDer...

Jedyny inny preorder jaki robiłem to był Elden Ring i dotarł bez problemu.
@Zgagarast no też bym się wkurzył, dlatego wolę tego uniknąć (nerwów związanych z grami na premierę) i po prostu trochę poczekać. mam pełno gier do ogrania, nic się nie stanie jak zagram w zeldę za pół roku. a co do kupowania fizycznej wersji to w pełni rozumiem, też tak robię, już chyba tak obracam piątą grą i licząc kupno jakiejś tam pierwszej za 240 zł, to każda kolejna gra na switcha kosztuje
@Zgagarast: Ty mieszkasz w dużym mieście i zamawiasz preordery dużego tytułu Nintendo? Po hui, przecież i tak zawsze starcza tych gier i se można pójśc do sklepu w ciemno i kupić xD Kiedyś był przypadek, że jakiegoś Maria nie starczyło, czy jak?
nauczcie się w końcu że nie robi się preorderów, ja #!$%@?ę.


@11262: Ty tylko powtarzasz jakieś #!$%@? z internetu czy jesteś głupi?
Gadanie typu "no preorder" odnosi się do #!$%@? jakości gier pod względem technicznym i wspieranie w ciemno. Sytuacja OP'a to #!$%@? problem w tym że sklep mu nie wysłał na czas produktu i ma prawo być zły czego by nie zamówił. Jakbyś dopłacił do dostawy w ten sam dzień