Wpis z mikrobloga

tym programie powiedział, że ZSRR zabiło najwięcej Rosjan, a przy tym Polaków w Katyniu. Dodatkowo to było 8 czy 10 lat temu ale OP musi manipulować więc o tym nie wspomniał,


@JesseJackson: Ale fikołek. Kolego, on kłaniał sie i reka na sercu przepraszał za Polaka Dzierżyńskiego, który zabił wiecej Rosjan niż oni zabili Polaków w Katyniu.
Przecięz to kpina i umniejszanie rosyjskiej zbrodni na Polskach. On bierze odpowiedzialność za Dzierzyńskiego, który
on dalej tak uważa


@JohnnyPomielony: @JesseJackson Dokładnie. 10 lat temu była taka koniunktura że Rosja była spoko, właściwie cała scena polityczna mówiła o budowaniu dobrych, stabilnych relacji, na zachodzie wszyscy w imię biznesu z nimi dobrze żyli, a Ukrainców po Euromajdanie właściwie każdy miał w dupie, bo każdy miał swoje problemy. Niektórzy mają troszeczkę lepszą pamięć i pamiętają jakie były wszelakie relacje przed wojną. Dopiero teraz maniakalnie się szuka tych co
@szurszur: czy ja tu debatuje nad tym czy Korwin ma rację czy nie? OP wrzuca jakiś urywek, bez linku do całego programu, bez dat. No ale jakby to zrobił to jeszcze by ktoś sobie wyrobił własne zdanie. Może ja teraz powrzucam jakieś wypowiedzi polityków na przykład PO o przyjaźni z Rosja z lat 2008 - 2012 i zapomnę wspomnieć że mają 15 lat?
@JesseJackson: CO? Przeicęz napisałeś to aby bronić Korwina.

Może ja teraz powrzucam jakieś wypowiedzi polityków na przykład PO o przyjaźni z Rosja z lat 2008 - 2012 i zapomnę wspomnieć że mają 15 lat?


@JesseJackson: Czyli teraz już nie trzeba przepraszac za Dzierżyńskiego? To Korwin fakty historyczne ocenia na podstawie obecnej koniunktury? Orasz Korwina coraz mocniej.

Dopiero teraz maniakalnie się szuka tych co byli zawsze przeciw Ukrainie co jest... słabe.
@szurszur: Eurosceptyczne, nie prorosyjskie. Jakbyś miał troszeczkę lepszą pamięć to byś doskonale wiedział że wszyscy ludzie z tych środowisk (wolnościowcy, narodowcy, whatever) albo robili antyrosyjskie imby na Marszu Niepodległości, albo lali ruskich na ulicach z okazji Euro, tworzyli kult Wyklętych albo do totalnego porzygu zaspamowali internet na temat rosyjskich zbrodni na Polakach. Zawsze w maju blokowali drogę Nocnym Wilkom. Śmieszne, co? Pięknie by się dzisiaj dogadali z ukraińcami, a jednak to