Wpis z mikrobloga

Miraski, jeżdżę na jakimś podstawowym modelu Rollerblade (chyba spark) i czas najwyższy na zmianę.

Interesuje mnie ogólny freeskate, nic wymyślnego, byle do przodu, a kto wie czego się po drodze nauczę.

Mam dwóch kandydatów, ale kompletnie nie wiem czym się kierować więc liczę na jakieś podpowiedzi.

POWERSLIDE IMPERIAL ONE 80
https://roweryrolki.pl/product-pol-14277-ROLKI-FREESTYLE-POWERSLIDE-IMPERIAL-ONE-Black-Yellow-2023.html?selected_size=336

vs

ROLLERBLADE TWISTER EDGE
https://bladeville.pl/rollerblade-twister-edge-ciemno-szaro-zolte.html

chętnie też rzucę okiem na wasze propozycje, które mieszczą się w w tym przedziale cenowym

#rolki
  • 9
kompletnie nie wiem czym się kierować więc liczę na jakieś podpowiedzi


najlepiej dopasowaniem do st0pki - idealnie byłoby po prostu przymierzyć w sklepie. Sporo osób, które jeżdzą na twisterkach, sobie je chwali, ale musi Ci kształt pasować. Możesz też zerknąć w podobnym pułapie cenowym na Nexty od PSa
Tak jak @yannikto napisał. Jeśli masz szerszą stopę, to odpuść Imperiale - mam je 2 sezon i mimo prób odbarczania , formowania w piekarniku, po dłuższej jeździe wracam z odciskami i obolałymi kostkami ;/. Miłości nie ma, czas na nowy związek. Najlepiej przymierzyć w sklepie - daje to jakieś wyobrażenie, natomiast dopiero jazda zweryfikuje.
@zjemcimatke: przede wszystkim rolka ma być wygodna, to jest podstawa. Kółka, łożyska, szyny, to wszystko z czasem, jak już będziesz wiedział czego potrzebujesz możesz wymienić, ale jak na start kupisz niewygodnego buta, to rolki polecą w kąt po kilku przejazdach. Pojedź do sklepu i przymierzaj tak długo, aż obsługa sklepu będzie Ci chciała zapłacić żebyś już sobie poszedł :))
@zjemcimatke: No to ja np Imperiale bardzo sobie chwalę, mam wielką stopę więc mi najlepiej przylegają do stopy przez co mam zajebiste w nich czucie. Ziomuś najlepiej to sobie przymierz i wybierz te najwygodniejsze i te które dobrze przylegają bo nie chcesz mieć luzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Morty1337: A idź pan... jedyny sklep w moim mieście, który ma modele o których wyżej piszemy nie ma mojej rozmarówki xD Także pomierzone... Nie wiem czemu, ale te nexty i imperiale chyba najbardziej do mnie przemawiają. Spróbuję zamówić, najwyżej będę odsyłał :D