Wpis z mikrobloga

Tyle mówi się o tym śmieciu, ale dla mnie ta szmata, która na to patrzyła powinna być tak samo linczowana i tak samo powinna spędzić resztę życia w pierdlu. Nigdy nie uwierzę w to, że tak bardzo bala się to zgłosić, że wolała pozwolić na katowanie własnego dziecka.
Ludzie odpowiedzialni za decyzje o pozostawieniu dzieci przy tych patusach, również powinni zostać ponownie zweryfikowani czy nadają się do tej odpowiedzialnej pracy, bo żeby "przeoczyć" takie redflagi to trzeba być upośledzonym. tfu!

#kamilek #patologia
skar - Tyle mówi się o tym śmieciu, ale dla mnie ta szmata, która na to patrzyła powi...

źródło: temp_file.png940791998034093564

Pobierz
  • 12
@skar: Szmatę już racjonalizują na FB. Inne kobiety już zrobiły z niej ofiarę tej całej sytuacji. Według nich bardziej winny jest uwaga, uwaga, pozbawiony praw rodzicielskich ojciec, bo dziecka nie pilnował. Na rozsądne argumenty, że nie miał możliwości kontaktu z dzieckiem itd, głupie p..y, jedna przez drugą odpisują że dobry ojciec znalazł by sposób.
via Wykop
  • 1
@kotbezbuta:

Nie wyobrażam sobie co czuł i przez co przechodził.


dokładnie tak. Osoby, które były dla niego całym światem pastwiły się nad nim bez litości, w bólu i beznadziei czekał na śmierć. W tym wszystkim trzeba pamiętać, że dziecięca percepcja świata jest zupełnie inna od naszej i prawdopodobnie do końca kochał swoją mamę i miał nadzieję na odrobinę miłości.
Popłakałem się jak czytałem o tej sprawie, ten temat wywołuje tak ogromne
chyba każdy normalny rodzic widzi w Kamilu cząstkę swojego dziecka

Jest dokładnie jak napisałeś.
Bardzo mi przykro i ściska w środku jak o tym czytam. Powinien wyjść z tego i cieszyć się nowym życiem :(
Sadistic przy tym to normalna ramówka, co trzeba być za #!$%@?ą żeby tak potraktować dzieciaka - nigdy tego nie zrozumiem
@skar Powiedzieć ci prawdę? Ona tak samo chciała smierci tego dziecka jak ten śmieć.
Po prostu "nie przeszkadzała", bo tak działa gadzi mózg u kobiet. Już myślała o kolejnym dziecku z nowym gachem, a tego chciała się pozbyć.
Takie samo zachowanie jak u zwierząt.