Wpis z mikrobloga

Mirasy - pozwolę sobie przypomnieć sprawę #jazratowice - otóż po trzech latach, kosztem 65 mln złotych, Wody Polskie wyremontowały śluzę w podwrocławskich Ratowicach i przy okazji zamknęły na głucho dostęp do całego stopnia wodnego, który przez lata był jedynym legalnym i bezpiecznym miejscem do przeprawy przez Odrę.
Uzasadniają to koniecznością remontu mostku drewnianego, z którego korzystają pracownicy wód, mimo rzekomego zagrożenia.

W tej chwili sprawa przebiega dwutorowo - zbieramy podpisy pod petycją w sprawie otwarcia przejścia, przejazdu, na pewno będziemy motywować samorządowców, polityków, działaczy tak by odwrócić tą niesprawiedliwą i głupią decyzję.

Będę wdzięczny za polecenie jakichś grup na #facebook których być może nie znam a które byłyby zainteresowane problemem.

Wołam #wroclaw #dolnyslask #gravel #rower, tych którzy nie mogą zbierać #kwadraty #turystyka #kajaki #wedkarstwo #zegluga #odra
#siechnice #olawa

link do petycji:

https://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_udostpnienia_dla_ruchu_turystycznego_przejazduprzejcia_tras_pieszo-rowerow_nr_2_w_miejscowoci_ratowice?fbclid=IwAR2ilGGWnf_2u7CvTqhexBK1hmKzzOdWU-GtctarWBRfJf_ML7Z-D-mrCd0

picrel - tak w tym państwie wygląda podejście do obywatela
pankoracz - Mirasy - pozwolę sobie przypomnieć sprawę #jazratowice - otóż po trzech l...

źródło: 20230508_173319

Pobierz
  • 19
dlaczego do twojego linku dokleił się tracking śledzący od Facebooka pieprzonego a ty podajesz to dalej i nic nie widzisz


@marsjanin2012: Bo nie każdy ogarnia informatykę? Skąd OP ma wiedzieć, że to tracker od FB?
Piszesz to z takim zarzutem jakby to był jego obowiązek, żeby taką wiedzę posiadać, ogarnij się typie XD
@DJRuraWydechowa okej nalepie mu na samochodzie/plecach też jakąś nalepkę z 150 znakami pewnie będzie z tym jeździł do końca życia zamiast zadawać pytania. Podstawy obycia w internecie te gnoje nie robią tego od dzisiaj. A jakoś tam ogarnia, korzysta z internetu. oczywiście mogłem ładniej to napisać ale zrobiłem to w moim stylu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przecież to jest decyzja na poziomie samorządowym a nie państwowym xD


@LazyInitializationException: Wody Polskie są zarządzane przez Samorząd? Ja wiem że istnieje "Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu" ale wiem też że jak jest coś zarządzane przez państwo pod rządami PiS to żadne regionalne jednostki nie zrobią nic bez zgody z góry. A jak zrobią, to szybko zmienia się kierownictwo.
@pan_koracz: warto zajrzeć na opinie w Google i odpowiedzi zarządcy. Kpina i śmianie się ludziom w twarz. Totalny, ale to skrajny brak szacunku.

Edit: pomyliłem że śluzą Opatowice.
  • 0
@mariancb nie taka sama. Na Opatowicsch nigdy nie było kładki nad śluzą - przechodziło się przez wrota śluzy. WP stoją na stanowisko że kładka jest im niepotrzebna - w Ratowicach nie ma dojazdu do jazu.