Wpis z mikrobloga

Jak mi się nic nie chce, ludzie. Jak wy siedzicie w jednych projektach po 5-8 lat? Przecież to się idzie k.rwa PORZYGAĆ Z NUDÓW.

Na wuj ja się zgodziłem na to lidowanie za kilka miechów jak ja tu już po prostu PADAM NA MORDĘ Z NUDÓW. Za kilka miesięcy to ja będę zaczynał od zwymiotowania z nudów na tą apkę.

Po odpaleniu konsoli i postawieniu apki lokalnie jak widzę jej k.rwa front to mam ochotę za.je.bać pięścią w monitor i się wydrzeć.

Widziałem kiedyś linkedina gościa, który w 11 lat miał w portfolio chyba 16 czy 17 firm. Skończę tak samo.

Najgorsze, że tak bardzo walczyłem o swoją pozycje zawsze najlepiej przygotowanego, wyrabiającego się z robotą, przemądrzałego na spotkaniach, że teraz za każdym razem jak jest choćby pół sekundy ciszy to w końcu ktoś i tak mnie zapyta o x y z.

Rzyyyyygaaaaaam

#pracait #pracbaza #programowanie #programista15k #programista25k #przegryw #przegrywpo30tce
s.....u - Jak mi się nic nie chce, ludzie. Jak wy siedzicie w jednych projektach po 5...

źródło: mem boring

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@sikalafou: w systemie kapitalistycznym zarabiasz albo na swoim czasie albo na swojej własności. To co opisujesz to konsekwencje złych wyborów życiowych i nic więcej. Zmień życie i pozbędziesz się problemów
  • Odpowiedz
@Oskariat: wytłumaczyć mi jak można w parę godzin w tygodniu coś ogarnąć? Jeśli nie jesteś tanim i prostym klepaczem który dostaje tylko dokładny opis co ma zrobić i gdzie w kodzie to uczestniczysz w analizach, rysowaniu architektury, definiowaniu wymagań, rozwiazauwaniu problemów z zależnościami, ogólnie masę spraw technicznych, bizneoswych i procesowych jest do zdefiniowania i ustalenia. Jak to można w parę godzinek ogarnąć?
Jeśli faktycznie dostajesz 16k dolców miesięcznie za parę
  • Odpowiedz
@LeopoldStuff: napisalem kilkanascie h nie kilka.

Zacznijmy od tego ze $80/h dla consultanta lub contractora w stanach to nie jest wysoka stawka. Raczej srednia dla kogos z moim poziomiem wszechstronnego ogarniecia, dlatego od poczatku mowia o podwyzce bo sie boja ze mnie ktos #!$%@?.

Po drugie nie kazdy projekt jest tak skomplikowany jak to opisujesz. Z racji ze na tym konkretnym kontrakcie robie wszystko sam, klient zaklada tak jak ty ze zajmuje to w #!$%@? czasu. Bo robie wszystko lacznie z UI i UX na wysokim
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto średnio mam 130 z jednego. Jaki sen? O 9 daily 10-11 ewentualnie inne gowno scrumowe, w amerykancu 15 daily 16-17 inne gowno scrumowe. Wstaje na daily idę spać do 13 robię w 2 godziny co mam zrobić w obu i spotkaniem kończę dzień
  • Odpowiedz