Wpis z mikrobloga

@Panas: No jak się ma na koncie podstawkę DD1, a to często rozdawali prawie za darmo, to na Steam było za 135, co i tak trochę oszkujo, bo w dolarach to w takim układzie DD2 jest za 30$, a to z aktualnym kursem jest jakieś 125.

W ogóle ostatnio ceny regionalne dla polski są takie jakieś nie wiem.
  • 0
@koomeet: mi się najbardziej podobają nowe modele i animacje, ale dosłownie tylko tyle. Brak osady, brak starego awansowania postaci, nowy sposób przemieszczania, brak lubianych postaci. Fani skarżyli się też na powolne i niewiele wnoszące walki, wymuszone curio gdzie przy każdym się trzeba zatrzymać (a nie np. zignorować jak w dd1), no i system relacji. Relacje to najgorsze co wyniosłem z bety, co oni w ogóle myśleli.

Nawet fabuła mi nie odpowiada.
@Panas: mam wrażenie, ze grałeś we wczesną betę. Ja we wczesną nie grałem tylko późną. Curio są wymuszone, ale pozmieniali parę rzeczy w ostatnim patch na lepsze. Relacje są kompletnie zmienione i mi się podoba ten system - jest mniej przypadkowy niż "wtrącanie się" w akcje w DD1. System awansu przez świeczki jest spoko. Fabuła - to fabuła ma drugorzędne znaczenie dla mnie. Jedynki nie przeszedłem bo mnie zmęczył grind (no
  • 0
@koomeet: to brzmi zdecydowanie lepiej niż sam to zapamiętałem, no nic będę próbował dalej się do tego przekonać ʕʔ Ale co kto lubi, dla mnie dd1 to gra idealna
@Panas: no myślę, że nie ma szans żeby Ci podeszła dwójka bardziej niż jedynka, ale jest lepiej. Teraz zrobili taką mieszankę slay the spire z DD.
@Panas: mi się nie podoba to że zbijam hp bossa do zera, ma nałożone trucizny, krwawienie, ale i tak przeżywa walkę przez wrota śmierci spamując swoimi atakami, przecież to jakiś absurd xD