Wpis z mikrobloga

@roadjoker: kojarzę co najmniej 3 osoby na mirko, które miały ten sam problem z padającym hrm magene. Marki nie hejtuję, bo lata długie z ich kadencji korzystałem i była bezproblemowa. Gdyby tam była gwarancja jakaś lepsza niż do bramy, to mooooże...
@jarnunvosk: @sargento decathlonowego kalenji dual serdecznie nie polecam, może kiedyś były lepsze ale w zeszłym roku pierwszy po roku użytkowania zaczął świrować więc kupiłem drugi taki sam (chociaż sam pasek już był inaczej zrobiony) i ten drugi zaczął po 3 miesiącach też świrować więc teraz mam hybrydę - pasek z tego pierwszego, sam ten plastik z tego drugiego. Dwa tygodnie temu wymieniłem baterię i w zeszłym tygodniu już mi się 2
@ujdzie: Ooo, to ciekawe bo ja męczę swój już 4 lata i zero problemów. Tyle że trzeba baterię wymienić od czasu do czasu (teraz jadę na 3 baterii).
@jarnunvosk Polar H9, nie potrzebujesz ficzerow z H10, które wykorzysta tylko zegarek Polara, albo Appka. Niestety nie mogę polecić Magene, używałem go jakieś 2lata, ale często zawodził, jak mocno się spociłem a jako, że lubię cyferki, to mnie szlag trafiał gdy podczas easy runu pokazywał 188bpm.