Wpis z mikrobloga

Próbowaliśmy z medytacją Wodospad Adama Bytofa (polecam) co ciekawe podczas nagrania kolega zaznaczył, że GSR u mnie spadło co mogło znaczyć że nagranie wywołało emocje, poza tym po wizycie w wodospadzie czułem coś w gardle jakby woda a sam wodospad przepełnił mnie energią, którą się stałem (trochę dziwne uczucie) chcemy spróbować nagrań HS i zobaczyć efekt

Jestem trochę sfrustrowany, jeśli chodzi o to urządzenie, urządzenie jest i działa ale stanęliśmy w miejscu i nie wiemy co dalej, chcieliśmy się zapytać na Reddicie o zdanie i pochwalić ale post kolegi, z którym to robię został wyśmiany i uznany za ezoteryczny. nie wiemy czy te parametry wystarczą a moduł który chcieliśmy użyć do mierzenia napięcia mięśni nie jest dostępny, też mamy małe problemy bo nasz software jest niedopracowany.
Zastanawiam się czy to był dobry pomysł, chcieliśmy badać możliwość pomocy w osiąganiu różnych stanów jak LD chociażby a tu przeszkody i kłody. Kolega myśli by i tak kontynuować bo go to zainteresowało a ja straciłem ducha walki trochę.

#swiadomysen #swiadomesny #sen #sny #oobe #swiadomesnienie #luciddream #luciddreaming #ld #oneironautyka #medytacja
  • 5
Zastanawiam się czy to był dobry pomysł, chcieliśmy badać możliwość pomocy w osiąganiu różnych stanów jak LD chociażby a tu przeszkody i kłody.


@billuscher: Tak właśnie to działa. Sam to zauważyłem dawno temu. Ja bym chętnie pomógł, ale nie mam tego urządzenia, a na elektronice się kompletnie nie znam. Choć nie ukrywam, korci mnie, żeby zrobić własną, zupełnie pod siebie klawiaturę. Na przeszkodzie stoi mi właśnie elekronika :D

W każdym razie,
macie ten projekt na jakimś publicznym repo, żebym mógł sobie zajrzeć w kod źródłowy?

@psiversum: Niestety nie, ale możemy wrzucić

Tak właśnie to działa. Sam to zauważyłem dawno temu. Ja bym chętnie pomógł, ale nie mam tego urządzenia, a na elektronice się kompletnie nie znam. Choć nie ukrywam, korci mnie, żeby zrobić własną, zupełnie pod siebie klawiaturę. Na przeszkodzie stoi mi właśnie elekronika :D

@psiversum: Sama elektronika to nie problem,
@billuscher: Jak już bawisz się w budowanie takich urządzeń to nie rób tego dla innych bo inni tego nie docenią. Rób to dla siebie samego. Musiałbyś uruchomić całą profesjonalną kampanię promocyjną, taką np. jaką miało Muse, aby się ludziska tym zaczęły interesować.
Co do nagrań HS to ściąg sobie apkę Expand. Przejdź na zakładkę Timer gdzie znajdziesz Signals pod medytację, sen, wszystkie fokusy do 21. Te nagrania które tam są zostały
Jak już bawisz się w budowanie takich urządzeń to nie rób tego dla innych bo inni tego nie docenią. Rób to dla siebie samego. Musiałbyś uruchomić całą profesjonalną kampanię promocyjną, taką np. jaką miało Muse, aby się ludziska tym zaczęły interesować.


@Dreampilot: Tak raczej zrobimy, chcemy się zająć badaniem tego nie zależy nam na sprzedawaniu czy jakichś laurach

Co do nagrań HS to ściąg sobie apkę Expand. Przejdź na zakładkę Timer