Wpis z mikrobloga

@mefka: pytasz się na tagu, gdzie większość o ile coś ma to jest to wiatrak od Xiaomi xD

Odpowiedz na pytanie brzmi - jak Cie stać i uważasz, że Ci się jakkolwiek to zwróci to tak.
  • Odpowiedz
3 lata temu za Klimę z montażem dałem 1700zł


@Louis_de_Pointe_du_Lac: nie za klime tylko za klimatyzador dostawiany.

taką dostałam wycenę za mitsubishi


@mefka: 30 k droższą czyli ile kosztuje standard a ile ta misiowbuszu? 30 vs 60k ?
I tka płaci twój men wiec co za roznica.
  • Odpowiedz
  • 0
@wuwuzela1: napisali mi, że to mercedes wśród klim :D całość kosztuje 30k, średnia polka cenowa będzie kosztować 15k, bankomat nie ma tyle kasy
  • Odpowiedz
moc około 10 kw, 4 jednostki wew i dwie zew i instalacja skraplająca do lazienek

@mefka: mi to wygląda na naciąganie klienta na niepotrzebne wydatki.
Po co ci jednostka w każdym pokoju, skoro zapewne przynajmniej 1 sypialnie masz po stronie zacienionej, w której i tak nie przebywasz w trakcie dnia. Też wątpię aby domownicy przebywali we wszystkich nagrzanych pokojach jednocześnie. 10kW to raczej dla domu wolnostojącego w polu, gdzie żar grzeje
  • Odpowiedz
  • 0
@sidhellfire: w dwóch pokojach będzie praca zdalna, obiad chce w salonie zjeść w chłodzie, a wieczorem w lato nie da się spac przez gorąco czesto dlatego chce w każdym pokoju
  • Odpowiedz
@mefka: życie znów mnie zadziwia, ze ktoś o nicku mefka czyli nawiązania do mefedronu który wykrzywia mordę, wykańcza sobie mieszkanie i bierze pod uwagę klimatyzacje za 30k , wszyscy mefedroniarze jakich znam są nie poradni życiowo, chyba Że nick nie ma nic wspólnego z substancja
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Jednostkę wewnętrzna w każdym pomieszczeniu warto, nawet jeśli pokój od północy. W nocy potrafi być i 25 i wtedy nie da się wytrzymać - klima na niskich obrotach bardzo pomoże.

Ale 30k za multisplita x4 to mocno poszaleli.
  • Odpowiedz
@JC97: Wystarczy okno uchylić na oścież na 10s i zaciąga chłodne powietrze z innych pomieszczeń i jeśli to nie jest jakaś wielka płyta z gównianą stolarką i izolacją to spokojnie utrzyma do świtu.

Swoją drogą 25 stopni to chyba zaporowa temperatura dla grubasów. Ja klimę ustawiam na 22-23 stopnie nie mniej. Jak się człowiek przyzwyczai do letniej pogody, to takie 20C to po prostu piździ.
  • Odpowiedz