Wpis z mikrobloga

Jaka linia samolotów jest obecnie najlepsza do grania? na ten moment gram niemcami i zacząłem badać 3 erę ale myślę spróbować jeszcze czymś. Głównie myśliwcami gram.
#warthunder
  • 8
@kerri

Jeśli chcesz najbardziej uniwersalne/najsilniejsze, to pewnie USA, Niemcy albo ZSRR.

@Pshybysz:

Pewnie dżapońcy


O_O Wiele samolotów z zerową siłą ognią (nawet 20/30mm źle działają), ginie od byle pierdnięcia, połowa jetów nie ma flar/chaffów ale za to naprawa kosztuje dwa razy więcej niż u innych nacji.
@TrueGrey: @kerri pisze o tym, że na niemcach wbił 3 erę, a ty o jetach ;) Z tego co pamiętam te ery u japończyków błyszczały a to, że gdy ty pomyślałeś o zakręcie - zero już zrobił taki o 180 nie wytracając prędkości robiło fajne bitewki.
Wiadomo że najbardziej op nacja niemcy - ale jak się OP znudziło granie nimi to niech poćwiczy coś ciekawszego niż gorsze odmiany walki niemcami.
Tam gdzie są końcowe Bf 109, oraz gdzie jest Ta 152 H, i Fw 190 D-13. To przynajmniej w przypadku drzewka niemieckiego. Moje ulubione to pierwsza i czwarta linia drzewka UK, przez Typhoona mk 1b/L, oraz Horneta Mk III, które uważam za najlepsze myśliwce tłokowe w swoim zakresie BR. Hornet wymaga w miarę umiejętnej i cierpliwej gry, ale Typhoon Mk 1b/L jest mocno uniwersalny, i przyjazny noobom. Niemieckie samoloty są bardzo dobre,
@kerri Rób wszystkie nacje na tą 3 erę, idzie to szybko i poznasz zalety/wady samolotów którymi grasz i przeciwko którym. Podczas tego lajtowego grindu poznasz wystarczająco dużo maszyn żeby dowiedzieć się jaki styl gry leży Ci najbardziej. 4 era to trochę mocniejsze silniki i uzbrojenie ale już będziesz wiedział z czym to się je i co preferujesz.
Rekomenduję więc pójście w drzewko UK, zdobycie Typhoona Mk 1b/L, i uczenie się gry w Air RB na nim, i unikaj wczesnych Spitfire'ów bo ssą niemiłosiernie.
PS. Chciałem to dopisać do poprzedniego komentarza, ale wykop mobilny bez jeb|anej przyczyny skasował to co pisałem przełączając na stronę główną mikrobloga. ;-;