Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że boomerzy mówią że kiedyś to było itd ale kurde słucham piosenek z 2010-2013 roku i było inaczej. Życie nie wyglądało jak teraz, było lepiej. Czy #!$%@? głupoty? #przemyslenia
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Musze_wygrac_zycie Internet nie byl wcale lepszy. Znaczy brak mi tylko for php by Pshemk ale obecnie jest tyle wiedzy i contentu w Internecie ze mozna ogladac, czytac co sie tylko chce. No i latwy kontakt z kazdym na swiecie.
  • Odpowiedz
było inaczej. Życie nie wyglądało jak teraz, było lepiej. Czy #!$%@? głupoty?


@dzbanicja: tak ogólnie to tak, głupoty, bo z roku na rok generujemy więcej sztuki, filmów, internetu i tak dalej. Możliwości jest coraz więcej, technologie wciąż są nowsze i nowsze, a i jako ludzie mimo wszystko zmieniamy się na lepsze, bo w moim gimnazjum prześladowali chłopaków za długie włosy, a dzisiaj chłopaki z liceum noszą pomalowane paznokcie i są
  • Odpowiedz
@apee No w #!$%@? lepiej bylo w 2000 w Polsce xD
Bezrobocie, bieda, przemoc, alkoholizm, ilosc wypadkow na drodze jak w jakies zatęchłej rosji xD
  • Odpowiedz
@dzbanicja zbliżam się do 30, różowa jest młodsza kilka lat. chcąc nie chcąc przewijają mi się te różne "nowoczesne" rzeczy w domu (różowa pracuje w marketingu/social media) i #!$%@? było lepiej. jak miałem te 18 lat to mogłem pomarzyć o rzeczach, które teraz gnoje mają na wyciągnięcie ręki.

praca? w pierwszej pracy robiłem za 5 zł na rękę na umowie zleceniu (tak, ceny były niższe, ale też #!$%@? było). teraz młodzi
  • Odpowiedz
Życie nie wyglądało jak teraz, było lepiej. Czy #!$%@? głupoty?


@dzbanicja: Obiektywnie patrząc życie nie wyglądało tak jak teraz, a to czy było lepiej czy gorzej to już subiektywna opinia. Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz
@dzbanicja: Uważam, że internet i smartfonizacja społeczeństwa jeszcze była na fajnym poziomie- media społecznościowe nie bazowały na psychologii tylko na połączeniu ludzi i konwersacji. Teraz przez zwalone algorytmy mediów społecznościowych odechciewa się na nich siedzieć ale młodsze pokolenie to wciąga bo młody umysł chłonny ale i destrukcyjne będzie miało to konsekwencje
  • Odpowiedz
@Niedobry: i tak i nie do pewnego momentu w czasie ludzie fektycznie musieli umieć śpiewać by robic muzykę. Dzis muzykę robią popularne bez tapecie i braki przykrywają w programach komputerowych. Druga kategoria patologi teraz ze kilka lat temu odkryto ze są gatunki muzyki dla ludzi głupich,M i nie trzeba robic dobrej muzyki, wystarczy zspamowac buzi wordami, dać dupy w tle i ludzie klikną. I jest wiele takich twórców dających setki
  • Odpowiedz
@dzbanicja: od 2020 żyje się po prostu gorzej i drożej, z tęsknotą patrzę za czasami nie tak odległymi sprzed 10-12 lat, pomijam kwestie polityczne, ale wówczas nie stało wszystko tak na głowie jak teraz, dobry balans
dr_gorasul - @dzbanicja: od 2020 żyje się po prostu gorzej i drożej, z tęsknotą patrz...
  • Odpowiedz
dla mniepje czasy liceum i studiów chociaż studiów nie aż tak bardzo to jest niebo. Ja tam się czułam jakbym była w niebie, było cudownie


@dzbanicja: Beztroskie skakanie po bolcach?
  • Odpowiedz
Ja wiem, że boomerzy mówią że kiedyś to było itd ale kurde słucham piosenek z 2010-2013 roku i było inaczej.


@dzbanicja: ludzki mózg tak działa, wypiera negatywne wspomnienia i "koloruje" szarość czasu przeszłego
  • Odpowiedz