Wpis z mikrobloga

było inaczej. Życie nie wyglądało jak teraz, było lepiej. Czy #!$%@? głupoty?


@dzbanicja: tak ogólnie to tak, głupoty, bo z roku na rok generujemy więcej sztuki, filmów, internetu i tak dalej. Możliwości jest coraz więcej, technologie wciąż są nowsze i nowsze, a i jako ludzie mimo wszystko zmieniamy się na lepsze, bo w moim gimnazjum prześladowali chłopaków za długie włosy, a dzisiaj chłopaki z liceum noszą pomalowane paznokcie i są wolnymi
@dzbanicja zbliżam się do 30, różowa jest młodsza kilka lat. chcąc nie chcąc przewijają mi się te różne "nowoczesne" rzeczy w domu (różowa pracuje w marketingu/social media) i #!$%@? było lepiej. jak miałem te 18 lat to mogłem pomarzyć o rzeczach, które teraz gnoje mają na wyciągnięcie ręki.

praca? w pierwszej pracy robiłem za 5 zł na rękę na umowie zleceniu (tak, ceny były niższe, ale też #!$%@? było). teraz młodzi wchodzą
@dzbanicja: Uważam, że internet i smartfonizacja społeczeństwa jeszcze była na fajnym poziomie- media społecznościowe nie bazowały na psychologii tylko na połączeniu ludzi i konwersacji. Teraz przez zwalone algorytmy mediów społecznościowych odechciewa się na nich siedzieć ale młodsze pokolenie to wciąga bo młody umysł chłonny ale i destrukcyjne będzie miało to konsekwencje
@Niedobry: i tak i nie do pewnego momentu w czasie ludzie fektycznie musieli umieć śpiewać by robic muzykę. Dzis muzykę robią popularne bez tapecie i braki przykrywają w programach komputerowych. Druga kategoria patologi teraz ze kilka lat temu odkryto ze są gatunki muzyki dla ludzi głupich,M i nie trzeba robic dobrej muzyki, wystarczy zspamowac buzi wordami, dać dupy w tle i ludzie klikną. I jest wiele takich twórców dających setki piosenek,