Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że boomerzy mówią że kiedyś to było itd ale kurde słucham piosenek z 2010-2013 roku i było inaczej. Życie nie wyglądało jak teraz, było lepiej. Czy #!$%@? głupoty? #przemyslenia
  • 95
  • Odpowiedz
@dzbanicja: @Niedobry @dzbanicja @apee @Orowerbogatszy

Co to znaczy że ktoś jest Boomer?
Są to osoby urodzone w latach 1946–1964, czyli w okresie powojennego wyżu demograficznego. Ci, którzy nie rozumieją obecnej młodzieży i współczesnego świata, ponieważ urodzili się w innej rzeczywistości, są nazywani boomerami.

Ludzie najmłodsi boomerzy mają już 60 lat, połowa boomerów już nie żyje lub żyją w DPS'ach ci szczęśliwcy z dobrymi genami mają 80 lat i układają wam świat
  • Odpowiedz
wtedy po prostu nie siedziałeś na wykopie :D


@Valhalla159: To od kiedy tu siedziesz? Bo ja doskonale pamiętam czasy sprzed najazdu tępej pato-tiktokowej dzieciarni zaćpanej xanaxem i LilPeepem. To był kompletnie inny portal, inni ludzie dzielący się swoimi pasjami, wiedzą czy alternatywnymi gustami, robiliśmy memy, pasty i bajty, nawet z kucami spamującymi Korwinem dało się rzeczowo pogadać. Nie było żadnych przegrywów, patusów, pilowców. To też każdy przyzna kto posiedział tu chociaż
  • Odpowiedz
@dzbanicja: Lata 20010-2014 to peak dobrego życia w Polsce. Płace już dobre, ceny jeszcze niskie, kto chciał wyjechał za granicę i zarabiał naprawdę kokosy, ktoś próbował w Polsce, ogólnie było zajebiście.
  • Odpowiedz
@dzbanicja: czy było lepiej? Powiedziałbym że było inaczej. Jezeli chodzi o sama muzyke to uwazam, że najlepsze cxasy to lata 80-90, ale wtedy np. internet był malo dostępny, mało treści i dużo wirusów.
  • Odpowiedz
@dzbanicja: zostałeś boomerem, nie wiem czy było lepiej, wg mnie jednak nie. Ale to że tak sądzisz oznacza już że tęsknisz za młodością. Starzy ludzie często mówią, że w PRL-u było lepiej, wcale nie było, ale byli wtedy młodzi.
  • Odpowiedz
@dzbanicja: Media były bardziej neutralne, i to nie dotyczy tylko Polski, ale i reszty świata. Zamordyzm UE i jego skutki się jeszcze nie zaczął. Skorumpowane rządy jeszcze nie targnęły się na w miarę neutralny internet, który był znacznie lepszy, zapewniając też o wiele lepszą swobodę wyrazu, i obiektywnie lepszy kontent, niemoderowany jeszcze masowo w popularnych serwisach w zautomatyzowany sposób, mający na celu zrujnowanie wszystkiego co jakkolwiek nie pasuje jakiejś zachodniej władzy,
  • Odpowiedz
@dzbanicja: No sytuacja ekonomiczna w naszym kraju była całkiem niezła, więc poniekąd faktycznie było lepiej. Plus stary, nostalgiczny internet w którym contentu nie robiło się dla robienia contentu, tylko for fun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzbanicja: nie wiem ile masz lat, ale może po prostu na tamte lata przypadała twoja 'młodość' i dlatego tak z sentymentem patrzysz? swoją drogą, wszystko co było kiedyś wydaje się jakieś atrakcyjniejsze i z łatwością wypieramy te nieprzyjemne wspomnienia z przeszłości
  • Odpowiedz
@T0pi5 jak dałeś się gnębić i zabierali tobie kanapki w szkole to winę miej tylko do siebie samego, a nie do świata. Patologia była, jest i będzie w każdym społeczeństwie w jakimś %. Obecnie myślisz, że nie ma dilerów? Jest nawet ich więcej ale nie sprzedają już tylko na ulicy, różnego rodzaju dragi możesz kupić w internecie. Trzeba się urodzić po 2000 roku żeby wciskać #!$%@? o tym, że obecnie jest lepiej.
  • Odpowiedz