Wpis z mikrobloga

Przegryw ma doła: idzie pic piwo przed komputerem.
Różowa ma dola: Umawia się z Chadem na sex.

Teraz pomyślcie jakbyście mieli doła i jakaś różowa 8/10 zaprosiłaby was na sex.Kuhwa jakie to jest Easy życie i jak można mieć depresje będąc różową?

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #pieklokobiet #pieklomezczyzn #tinder #blackpill #p0lka #hipergamia
  • 24
@Szczuroskoczek_: Ja zrozumiałem to tak, że bardziej chyba chodzi w tym wszystkim opowi o samotność, wsparcie, pocieszenie, okazanie zrozumienia, czy generalnie kontakt z drugim człowiekiem itp. Wyalienowanemu anonowi łatwiej stracić poczucie własnej wartości, niż Julce, która ma kilku beta orbiterów i chadów na horyzoncie, a nawet jak jej w życiu coś nie wyjdzie, to ona jest tylko słabą kobietą przecież, ma prawo sobie popłakać bidulka itd, a społeczeństwo od niej za
@Kodzirasek: Nie wiem - moja była miała głęboką depresję i w dni gdzie ta depresja uderzała ona po prostu leżała w łóżku i spała przez większość dnia i w nocy przy pomocy lekków nasennych a przez reszte dnia gdzie nie mogła spać czytała książkę. Przy depresji to nawet przez ćwierć sekundy nie myślała o sexie
@Kodzirasek a jaki moralniaczek potem po takim.przygodnym sexie jak chad nie odpisuje. Mialem taka co mnie zarazila hpv, mowie jej jaka jest sprawa, ze w sumie nie jej wina bo gume moglem ubrac, mimo ze mowila, ze chlopaka nigdy nie miala to ja glupi nie wpadlem na to, ze ona seks jak sport traktuje Mowie, ze ja ze swojej strony ponformowalem dwie poprzednie partnerki, ze sie przebadaly i czyste i mowie jej,