Wpis z mikrobloga

@OjciecBonifacy: Gościu widać nie dowiedział siez wykopu, że majac zakola i polacką mordę nie ma szans na obracanie lasek xD Tak samo Midelowi nikt nie powiedział, że nie może może wejśc w posiadanie kilkudziesięciu mieszkań lewarując się kredytem ;) Zawsze powtarzałem, że w przypadku inwestowania pieniędzy i relacji męsko-damskich należy postępować zupełnie odwrotnie niż radzi tutejsza większość składająca się skąd inąd z jakichś toksycznych autystyków nienawidzących kobiet i żyjących w swoich
@przegro_pisarz: Bo kobiety nie uznają Cię za faceta. Widocznie masz jakieś deficyty na tym polu, prawdopodobnie psychiczne. Mam znajomego na wózku który ma normalnie rodzinę i dzieciaki, więc nie wyjeżdzaj mi tutaj z jakimś 170 i cofniętą szczęką xD Tak wiem jego kobieta skacze po innych bolcach ;)
Są znacznie lepsi i znacznie bardziej merytoryczni od niego np. Sławek Muturi, uwaga wychodki ciemnoskóry! Już sami dobrze wiecie co on robi z Polkami w tych swoich apartamentach xD


@Dusk_Forest77: Czy lepsi i bardziej merytoryczni? Jak poczytasz opinie o jego biznesach to niekoniecznie, znam też ludzi, którzy mieli z nim do czynienia i mają takie sobie zdanie o nim. Myślałem też, że został zapomniany, ale widocznie nie.
@Dusk_Forest77: widzę , że wykop zaczyna wchodzić Ci w pięty. Szkoda, bo lubiłem Twoje wpisy, ale niestety nie można się mylić bo inni eksperci czekają na chwilę słabości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bdg-bro: Masz sporo racji w tym co napisałeś, ja jednak nie cofnąłbym żadnego słowa z tej dosadnej wypowiedz bo to zwyczajnie prawda. Powiem Ci, że nie warto. Nie warto tu kulturalnie sensownie pisać, poruszać jakieś problemy, strata czasu. Co najwyżej na szybko coś naskrobać, w jezyku który przemawia do tutejszej fauny. Niewiele jest ciekawych osób do wymiany poglądów, które mogą coś wnieść czy przekazać jakąś wiedzę. Z roku na rok jest
Co najwyżej na szybko coś naskrobać, w jezyku który przemawia do tutejszej fauny


@Dusk_Forest77: hehe. A mnie takie posty jak twoje, czytane niezwykle rzadko właśnie jeszcze trzymają tutaj. Wiem ze jest chociaz pare osób na krzyż które myślą tak jak ja. Bo czasem sie zastanawiam jak jakiś debilny, nędzny post może mieć 90% plusów. Zrzucanie winy na wszystkich dookoła, zero autorytetow, wszystkie grupy spoleczno-zawodowe zmieszane z błotem i jednoczesne poczucie zycia