Wpis z mikrobloga

Tu macie świeżutką #nieruchomosci #wroclaw. Pani posrednik POLECA (pierwsze slowo opisu) ta kamienice na ostatnim pietrze (bez windy) z tarasem, zobaczcie ze ekspert nieruchomości nawet wyszedl na ten taras i jest bezpieczny, nie ryzykowala mam nadzieje zycia dla tego boskiego ujecia? Taras fajny, na pewno wykusz ma solidny strop, gustownie wykonczony modna papa oraz jaki rowny! Ale na pewno spadek dobry, nie bedzie stala woda!
Prowizja malutka, skromna. Wiedza ekspercka i zaklinanie kupujacego za to POTEZNE jak ten taras na dachu. Brakuje skrzypka. Pani ekspertka poleca tez jako klimatyczne poddasze, na pewno klimatyzacji nie potrzeba bo jest klimatycznie 40C na plusie w lecie ale... zawsze mozna wyjsc na pape i sobie leniuchowac np. Pierwszy raz widze minus opisany jako plus ale nie jestem ekspertem nieruchomosci niestety, do tej pani mi daleko. Dlatego wplacam prowizje i zadatek 100k i rezerwuje to!
Pobierz marsjanin2012 - Tu macie świeżutką #nieruchomosci #wroclaw. Pani posrednik POLECA (pi...
źródło: taras_na_dachu
  • 6
zobaczcie ze ekspert nieruchomości nawet wyszedl na ten taras i jest bezpieczny, nie ryzykowala mam nadzieje zycia dla tego boskiego ujecia


@marsjanin2012: nie ma dowodów na to, że pośredniczka tam wyszła, to może być zdjęcie z drona ;)
@kochanka_masztalerza: wg opisu 82m2 w KW reszte doliczyla "po podlodze" czyli 50% wiecej by w tytule oprocz fenomenalnego tarasu przykuwalo uwage 120m2. Wuj tam ze krasnal sie w glowe, na antesoli, tylko nie bedzie obijal?
Byle ten kransal byl trzezwy bo z tarasu zleci, wg agentki to 20m2 dodatkowo a jeszcze z niego mamy "urokliwy widok".

Realnie ponizej 1.2m chyba sie nie liczy NIC, ponizej 2.2m 50% czy jakos