Wpis z mikrobloga

@Ivan_Sekal @niemampsa obaj nie macie racji. Zaledwie 3 lata wcześniej ruscy zestrzelili koreański samolot pasażerski który z niewiadomych powodów wleciał w głąb ich przestrzeni powietrznej i nie chcieli powtórki z tego zdarzenia. Mieli pełną świadomość tego co i gdzie leci. Ale wiem wiem, to wykop opanowany przez funkcjonariuszy SBU więc hyhy ruskie głupki dali sobie osmolić dach w niesamowitym ataku ukraińskiej armii, który wcale nie był false flag
Mieli pełną świadomość tego co i gdzie leci


@Joii: nie wiedziałem że na Mig-29 rentgeny montowali xD

A te zwolnienia to pewnie przez przypadek potem były xD

Konsekwencje ze strony sekretarza generalnego KC KPZR Michaiła Gorbaczowa dotknęły także ówczesnego ministra obrony Siergieja Sokołowa, dowódcę Wojsk Obrony Przeciwlotniczej Kraju Aleksandra Kołdunowa, którzy zostali zdymisjonowani, oraz ponad 2000 niższych rangą oficerów, którzy dopuścili się zaniedbania swoich obowiązków i niewykrycia obcego samolotu nad terytorium
obaj nie macie racji. Zaledwie 3 lata wcześniej ruscy zestrzelili koreański samolot pasażerski który z niewiadomych powodów wleciał w głąb ich przestrzeni powietrznej i nie chcieli powtórki z tego zdarzenia. Mieli pełną świadomość tego co i gdzie leci. Ale wiem wiem, to wykop opanowany przez funkcjonariuszy SBU więc hyhy ruskie głupki dali sobie osmolić dach w niesamowitym ataku ukraińskiej armii, który wcale nie był false flag


@Joii: Ja myślę, że to