Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Młodym julkom już totalnie odbiło. Sparowało mnie na #tinder z jakąś młoda 20 z małej miesciny co chodzi do szkoły policealnej na kelnerkę czy coś. Ja coś tam wykazuje zainteresowanie, coś tam pisze, nawiązuje do jej zdjęć a ta zdawkowo że tak/nie I zero pytam w moja stronę.

Ona oprócz urody nie ma nic do zaoferowania a myśli że jest kurde jakimś diamentem wartym 100 milionów lol. Ale będzie miała twarde lądowanie. Powiedziałem żeby nie była taka zblazowana i odmatchowalem bo co będę z księżniczka trącić czas...

Nieprawdopodobne jak niektóre dziewczyny mają poprzerwacane w głowie.

#p0lka #julka #gownowpis #blackpill

(a i żaden ze mnie przegryw. Jestem lekarzem co spędza czas wolny na silowni, Chad od 10 lat spokojnie co lubi siedzieć na wykopie dla beki)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 8
@mirko_anonim: ehh no niestety, zabrakło ci parę cm żuchwy, albo jesteś dla niej za stary, chadem na pewno nie jesteś:( ale spoko, mam tak samo z laskami 19-23, one mają po prostu lepsze matche niż my i im żądają pytania
@mirko_anonim: Twarde lądowanie to cope. Nawet mając 50 lat znajdzie sobie Anonka lat 60, który zebral spory kapitał emerytalny, i jak ten umrze po dekadzie to jeszcze zainkasuje spadek po nim i rentę rodzinna w postaci 80% jego emerytury. A już lewica postuluje rozwiązanie, aby małżonek miał prawo do własnej emerytury i połowy emerytury zmarłego małżonka. W 80-90% skorzystają na tym kobiety, a samotny facet na 100% straci. Kobiety maja w