Wpis z mikrobloga

W Polsce najbardziej buracka grupa to zdecydowanie artyści i celebryci po 50-60 roku życia (muzycy, aktorzy, osobowiści telewizyjne etc). Patrzysz się na takie persony jak Janda, Stuhr, Wojewódzki, Ostaszewska, Kayah i po prostu czujesz niesmak xD

Czujesz niesmak, bo ci ludzie traktują innych z góry, z pogardą, uważają się za najmądrzejszych na świecie, a przy tym nie szczędzą obelg w kierunku własnego kraju, bo przecież głupia polska i głupie polaczki, tylko oni są wszechwiedzący i czują się jak motyle wśród karaluchów.

Najbardziej bawi mnie ten kompleks polaka-robaka. Jakakolwiek inba się odwali u nas w kraju, to jest przecież wstyd na cały świat i każdego trzeba przepraszać i martwić się, czy przypadkiem ktoś na zachodzie się o tym nie dowiedział, jakby inne kraje nie miały swoich problemów xD

Wczoraj oglądałem na Comedy Central jakiś stand up Jachimka i przed tym jak się przedstawił wiedziałem już, że 90 % jego contentu to będzie "polska gówno, polska to absurdy, polska chory kraj" i się nie pomyliłem, bo ten bezbek chyba nie potrafi z niczego innego żartować.

A potem przychodzi co do czego i te same osoby proszą zwykłego Kowalskiego o pomoc finansową, bo przecież ciężko jest wyżyć w tym kraju, albo narzekają na niską emeryturę, bo wielcy inteligenci nie potrafili dobrze zagospodarować milionów złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warto też odnotować, że zdecydowana większość tej "elity" właśnie tej "chorej Polsce" zawdzięcza to, że mogą żyć na godnym poziomie, bo na tle swoich zagranicznych vis a vis wypadają po prostu mizernie. Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytania, jakie zasięgi generowałby Kuba Wojewódzki konkurując w Internecie na równych zasadach lub co znaczy Maja Ostaszewska po przekroczeniu Odry

Prawda jest taka, że oni niczym nie różnią się od przeciętnego polskiego boomera, dla którego wszystko jest do dupy, zawsze jest źle i on wie wszystko najlepiej, na chłopski rozum. Jedyne co ich różni, to fakt, że mają kasę i wydaje im się, że te gównostudia na PRLowskich uczelniach co pokończyli w latach 80 daje im jakąś przewagę xD

#bekazpodludzi #polska #p0lka #polakicebulaki #bekazlewactwa #takaprawda #przemyslenia #gownowpis #niepopularnaopinia #pieniadze #wygryw #przegryw #antypolonizm
Pobierz Kopyto96 - W Polsce najbardziej buracka grupa to zdecydowanie artyści i celebryci po ...
źródło: Janda
  • 34
@Kopyto96 Dobrze powiedziane
I te ich wywody, że Polska się ośmiesza na arenie międzynarodowej
#!$%@? ja nie jestem w stanie wymienić trzech nazwisk polityków czeskich a to przecież sąsiedzi.
A ci #!$%@?ą, że o Polsce gadają, każdy patrzy na swój nos i kogoś burdel w kraju ich nie interesuje.
Do dziś pamiętam jak Stuhr do żony gadał na zachodzie "nie mów po polsku" #!$%@? cham bez godności, tożsamości i szacunku
@Kopyto96: a i tak są mądrzejsi od 90% Wolaków. Nie każdy ma gownostudia i nie każdy ma studia xD niemniej jakie te studia by nie były to wymagają pewnego wysiłku a co do wojewódzkiego z tego co wiem żadnych studiów nie ma a dziennikarstwo studiował 7lat czy tam ponad. Oczywiście nie przeszkadza mu to prowadzić wykłady na różnych uczelniach xd
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Ja pamietam jak z żoną przed pandemią byliśmy na wakacjach w okolicach Barcelony i po około tygodniu czasu jedynych meneli jakich widzieliśmy, na ławeczce siedzących, okazali się być Polacy, którzy klnęli jak to wczoraj z chlaniem przegieli. Zrobiło mi się za nich centralnie wstyd. Także każdy zbiera różne doświadczenia.
@LibertadParaTodos: W Polsce menela brytyjczyka spotkałeś? Ni #!$%@? nie uwierzę. Zapuszczonych grubasów robiących awantury, zachlanych to i owszem, bo ja też. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodziło mi o profil bezdomnego, brudnego, śmierdzącego mietka. Ale mniejsza o to. Chodziło mi ogólnie o to, że każdy zbiera różne doświadczenie i taki Stuhr może mieć masę ujowych doświadczeń z rodakami za granicą. Gadanie nie po polsku nie czyni go człowiekiem