Wpis z mikrobloga

To musi być rosyjska propaganda. Wołam głównych łowców rosyjskich trolli i propagandy na tagu i proszę o opinię. Jaki to rodzaj rosyjskiej propagandy?

Źródło:

https://twitter.com/visegrad24/status/1652734303959121924?t=8IXNpYwkO4sPlVjZoZbLvQ&s=19

@BayzedMan @bombastick @robertkk @JPRW @chillichill @Little_Makak @Waski_jest_debesciak
@Kierowca-ufo @dedler123 @Bobito

#balkenkreuz #ukraina #wojna #bekazpodludzi #onucowewpisy #rosyjskapropaganda
Aquamen - To musi być rosyjska propaganda. Wołam głównych łowców rosyjskich trolli i ...
  • 17
@Cierniostwor: Wszystko w porządku. Nie przejmuj się, to nic. To tylko takie żarty z ich strony, ja to rozumiem. To musi być propaganda. Tylko zastanawiam się jaki to rodzaj i zawołałem ekspertów z tagu żeby wydali osąd
@Aquamen: nie ma sensu zakłamywać rzeczywistości, że na Ukrainie nie ma żadnych faszystów/neonazistów, bo są. Tak jak w wielu innych krajach. Nawet w Polsce i w Rosji też. W wojskach ukraińskich z wiadomych względów historycznych taka symbolika jak widać się pojawia. Czy to głupota czy niewiedza? Nie wiem. Wiem tylko, że to absolutnie nic nie zmienie w kwestii tego kto jest dobrym, a kto złym na tej wojnie
@Elijahu:

Tak jak w wielu innych krajach.


Podaj jeden kraj który robi to na taką skalę w strukturach wojska proszę.

Czy to głupota czy niewiedza


Ani jedno ani drugie, moim zdaniem są zwyczajnie dumni z tej przeszłości inaczej tego wytłumaczyć nie można logicznie.

Wiem tylko, że to absolutnie nic nie zmienie w kwestii tego kto jest dobrym, a kto złym na tej wojnie


Nie ma rzeczy dobrych i złych, czarnych i
@Aquamen: A czemu miałby mi przeszkadzać ten krzyz? Bije ruskich? Bije. No to gitara. A na masce mogą sobie nawet jakieś dziewczynki anime powklejać, nie interesuje mnie to. LICZĄ SIĘ INTERESY!!!! nie wartości. Ile razy trzeba wam to wbijac do głowy? Będziecie żyć przeszłością przez 100 następnych lat?
@Aquamen: Czyli przy braku argumentów jak zawsze się zesrałeś :))) Orku z wodogłowiem. Jedyne co potraficie to wklejac te krzyże jakbyście się łudzili że to zmieni nastawienie Polaków do Ukrainy. LICZĄ SIĘ INTERESY!!!! nie wartości.