Wpis z mikrobloga

@Bpnn:
Robienie dziecka jest egoistyczne? Czyli jak zrobisz dziecko, to musisz go utrzymywać do np 30 roku życia?
Jprd banda nieudaczników, która dorabia sobie wygodne teorie
  • Odpowiedz
@adreno420: Mnie dziwi bardziej to, że sam nie wyszedłeś z propozycją, żeby im się dokładać (czy nawet niematerialnie pomagać w utrzymaniu domu w jakimś większym zakresie niż robiłeś to mając np 14 lat). Jesteśmy w tym samym wieku i ja swoim staram się w jakiś sposób ulżyć, czy to kupując nowe smartfony kiedy stare im już nie domagają, czy np jakiś ekspres do kawy. Jestem im wdzięczny, ze przez x lat
  • Odpowiedz
@Brunner:

Zależy ile masz lat... jak 12 to nie jest to normana sytuacja

Jak ma 12 i stać go płacić 1000 miesięcznie to ma biednego nie trafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adreno420: XDDDDDDD. Ale ten wpis to będzie pożywką dla antynatalistów. Prawda jest taka, że Twoi starzy mogą mieć pretensje tylko do siebie, bo uwaga, robienie sobie dziecka niesie ryzyko, że nie będzie niestety samowystarczalne (zwłaszcza gdy jest się #!$%@? rodzicem). Na twoim miejscu spróbowałbym negocjować tą cenę. Ludzie którzy bronią #!$%@? dzieci z domu po 18nastce, zastanówcie się nad sobą.
  • Odpowiedz
@adreno420: jak nie jestescie biedni i w sumie nie potrzebuja tych pieniedzy do niczego, tylko biora od Ciebie "dla zasady" to troche zle z ich strony. No chyba, ze np. sie wyprowadzisz, a oni wyskocza z "hej suny, masz tu wszystkie piniondze, ktore kosilismy od Ciebie, nie chcielismy, zebys na glupoty wydawal. Teraz masz I zyj sobie". Taka gownolokata, ale przynajmniej intense dobre by ich tlumaczyly.
  • Odpowiedz
@adreno420: widać chcą cię życia nauczyć. Nie ma nic za darmo. się nie podoba, to się wyprowadź.

Jeszcze zależy ile masz lat i jaka sytuacja. Student? No trochę im odpierdziela. 19latek z pierwszą pracą? No powinni dać sobie na wstrzymanie.
25-latek, którego stać na życie samemu? Może dają ci powoli znać, że chcieli by mieszkać sami
  • Odpowiedz