Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć! Czy możecie polecić dobrego #endokrynolog w #krakow? Chłop 30+ i ma problemy hormonalne, trądzik itd., śmiechu warte...

#lekarz #medycyna #mirabelkopomusz #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@userrrr: za każdym #!$%@? razem, jak ktoś pisze o problemach z cerą, to przynajmniej jeden mirek w komentarzach musi #!$%@?ąć tą swoją mądrość o DIECIE (aż dziwne, że nie wspomniałeś o higienie). Rada typu bieganie na wyjście z depresji.

Nie masz pojęcia o jego diecie, trybie życia, wynikach badań, koleś prosi o doradzenie endo, ale nie, musisz wtrącić swoje jakże odkrywcze 3 grosze, że PEWNIE JESZ GÓWNOŻARCIE. Bo to przecież najprostsze
@BrockLanders: Oho wypopek ekspert ds dermatologii ( ͡º ͜ʖ͡º) jak najbardziej żywienie ma wpływ na Twoją cerę. Jeśli wpieprzasz syf, to nie oczekuj lśniącej cery. Trzeba się dobrze odżywiać żeby dostarczyć odpowiednich witamin swojemu organizmowi
Ja chodzę do Endo do Turek Jarockiej i jestem mega zadowolona. Bardzo patrzy na to, żeby poprawić komfort życia pacjenta również w kontekście włosów czy tradziku. Żeby ogarnąć tematy dermatologiczne i tak musiałam się dodatkowo konsultować - chodzę do Anny Szczepańskiej-Michalik i bardzo sobie chwalę. Ogarnięte kwestie hormonalne + odpowiednią pielęgnacja, żeby sobie jakoś dodatkowo nie szkodzić i trądzik pojawia się sporadycznie.