Wpis z mikrobloga

@harambeusz: bierz audi, niech ma quattro, bez quattro to szkoda kasy,
nie bierz volvo, ten to taki ęą-alternatywny, nikt nie kupuje volvo bo chce volvo tylko aby nie było to bmw/audi/mercedes bo gadajo jacy to oni właśnie inni niż wszyscy,
i później na co drugim podjeździe stoi takie volvo

[dyrdymały off]

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@harambeusz: Volvo obecnie jeździ najwięcej sebków i wieśniaków, bo bardzo łatwo dostać w Volvo tani leasing nawet na gówno działalność, dodatkowo Volvo to jednak ze cztery półki niżej pod względem jakości wykonania. Brałbym Audi.
@harambeusz: a nie chcesz V40 R-Design 2.0 diesel 2019r, przebieg 96k km? Pełen serwis ASO. Ostatni serwis przy przebiegu 94387 km. Auto nie wymaga wkładu finansowego. Samochód odkupiony od firmy leasingowej
@RolnikSamWdolinie: chyba nawet odłączane, tj. wyjściowo jest zasprzęglone ale się rozłącza

no ale nawet ten haldex to już od kilku lat naprawdę daje radę i można nim jechać tak jak stałymi quattro,
z jazdy w zasadzie nie da się rozpoznać, że jest dołączany, tak szybko to działa,
zupełnie inna jazda niż w tych starawych wersjach haldeksa
@harambeusz: Nie mam Volvo - chociaz sie zastanawialem, ale ten ekran w srodku bardziej mnie odrzuca niz ten w Avant. Mam A4 Avant polift - 245KM w automacie.

Powiem Ci, ze jestem bardzo zadowolony i nie zaluje w ogole. Wkurza troche lag na skrzyni czasami - ale na trybie Dynamic jest OK. Poza tym auto jest bardzo dynamiczne.
Od strony kierowcy jest baardzo komfortowo, natomiast z tylu juz tak sobie. Bagaznik
@harambeusz: ja też miałem podobny dylemat jakieś 2 tygodnie temu i zamówiłem finalnie Volvo v60 cross country, bo zależało mi na 4x4. W sumie wybrałbym A4 Avant, gdyby nie to że we wrześniu będzie prezentacja nowej wersji, więc automatycznie B9 stracą dużo na wartości.
Odnośnie rzeczy za V60:
- miejsce i wygodna tylnej kanapy, w audi było trochę klaustrofobicznie, ale to może wina czarnej tapicerk
- miejsce w bagażniku
- design