Wpis z mikrobloga

Majówka

Uwaga konfederaci mam ważny komunikat ! Słuchać się, bo nie będę dwa razy powtarzać!

W majówkę mam zamiar pojechać swoim samochodem z mojego własnego domu na małe wakacje, wziąć węgiel na rozpałkę do swojego grilla, kupić browary i jeszcze po drodze mam zamiar kupić karty do pokera pewnie na stacji benzynowej, ale nie na prawackim orlenie. Mimo tego wszystkiego nie mam absolutnie żadnego zamiaru i nie przeszło mi to nawet przez myśl zagłosować na waszą śmieszną partię grającą w II lidze politycznej.

Do widzenia.

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #bekazkuca #polityka
Pobierz ItsGrN - Majówka

Uwaga konfederaci mam ważny komunikat ! Słuchać się, bo nie będę dw...
źródło: comment_TzVV8p4cI9BPR6jcXxtOC7nOb4OWRXjf
  • 17
@PrzeKomentator: Jeśli chodzi o radykalny zakaz spożywania pokarmów mięsnych, to tutaj trzeba obawiać się konfederacji. Jak wiadomo jedzenie mięsa w piątek podpada pod artykuł 196 kodeksu karnego. Chociaż o tyle dobrze, że nasz prezydent Krzysztof Bosak to denalista biologiczny i twierdzi, że ryba to nie mięso to chociaż troszkę uzyskamy namiastkę wolności pod wodzą naszego przyszłego prezydenta.
@ItsGrN: swoim samochodem? Jesteś mordercą planety! Jak tak można... Poza tym, jak serio ktoś kto nie może zdecydować czy jest babą czy chłopem, to jak ma zdecydować czy skręcić w zjazd na autostradzie czy nie. Taki ktoś jest realnym zagrożeniem na drodze i natychmiastowo powinno mu się wstrzymać prawo jazdy.
@PrzeKomentator: nikt nie musi niczego zakazywać, wystarczy nałożyć odpowiednio wysokie podatki, by plebs 5 razy się zastanowił czy dzisiaj brokułki czy kurczak... zaczęło się od lotnictwa ;) ale no przecież to nie jest ZAKAZ, co nie? ;)
i jeszcze po drodze mam zamiar kupić karty do pokera


@ItsGrN: śmiesznie by było jakby na grillu był wyborca PO czy PiS, który nie byłby hipokrytą. Bo wtedy zgodnie z własnymi przekonaniami powinien się ulotnić i zadzwonić po policję jeżeli gralibyście na pieniądze (nawet o jakieś grosze).
Mimo tego wszystkiego nie mam absolutnie żadnego zamiaru i nie przeszło mi to nawet przez myśl zagłosować na waszą śmieszną partię grającą w II lidze politycznej.


@ItsGrN: Ale to ty dzwonisz, przykuku xD Nikt nie pytał, więc stul mordę, tęczowy przegrywie.