Wpis z mikrobloga

@dekogangster ale ja ją rozumiem: ma chłop rzeźbę, knage dostojną, popitoli jej komplementy, które, gdyby powiedzieć je po polsku brzmiałyby jak z taniego romansu ale in english są wyborne, no i tak będzie wyskakana, że do końca życia będzie pamiętać. Może też nie będzie miała czarnego bombelka, więc jak już skuma, że z hebanowym królem jej nie po drodze (albo on ją zostawi), to z łatwością jakiego białego miłego chłopca znajdzie. Co
@itsoverforme32445: Powiem Ci cos. Moich znajomych mozna podzielic na trzy grupy:

1. Ci ktorzy wybieraja laski nieco mniej atrakcyjne od siebie i maja ich na peczki co chwila z inna ich widze
2. Tych co wybieraja na tym samym poziomie i oni orewanie sa w LTR z fajnymi laskami
3. No i Ci co maja wymagania i tylko do aktrakcyjniejszych od siebie podbijaja i o dziwo wiekszosc z nich jest sama
@itsoverforme32445: Dokladnie tak jak piszesz. Dla bab facet jest albo hot albo not przy czym "sredniacy" tez sa not. Sam doswiadczylem obydwu trybow. Przez cale studia i 5 lat po bylem hot i dostawalem atencje od wielu atrakcyjnych kobiet ale wystarczylo ze sie w 2021 roku nieco zapuscilem (chalnie browarow czyli opuchnieta morda i lekki piwny bebech i niewlasciwe kosmetyki do twarzy) aby stac sie przezroczystym i nie dostalem od ani
@pieczony_szczur_z_ogniska: Czyli robisz dokładnie to co ci zarzuciłem.

Kobieta maluje się, aby wyglądać ładniej, czyli śmiało możesz założyć, że wygląda lepiej niż w rzeczywistości - pod maską. To jest zwykły logiczny wniosek. Wiadomo, że kobieta bez makijażu będzie wyglądać gorzej, a jak umalujesz kobietę, którą widzisz bez makijazu, to będzie wyglądać lepiej. To tak jakbyś dał kobiecie w kominiarce 10/10, bo nie wiesz jak wygląda bez kominiarki.

Jeśli laska bez makijażu
@pieczony_szczur_z_ogniska: Z tego prosty wniosek:

1. Ci ktorzy wybieraja laski nieco mniej atrakcyjne od siebie i maja ich na peczki co chwila z inna ich widze

2. Tych co wybieraja na tym samym poziomie i oni orewanie sa w LTR z fajnymi laskami

3. No i Ci co maja wymagania i tylko do aktrakcyjniejszych od siebie podbijaja i o dziwo wiekszosc z nich jest sama i sie dziwi czemu.


Te twierdzenia
Pobierz
źródło: image_2023-04-30_140931100
@Nemayu: A faceci maja firmy i jezdza drogimi furami dzieki czemu wygladaja atrakcyjniej w oczach kobiet. I to o dziwo dziala. I to tlumaczy dlaczego typy 5/10 moga byc w zwiazkach z laskami 8/10.

Nie zawsze jestes w stanie rozpoznac czy laska ma lekki i lekko-sredni makijaz czy jest nieumalowana. Mialem kiedys dziewczyne co sie w ogle nie malowala a ze byla ladna i miala ciemna karnacje to wiele razy sie
@pieczony_szczur_z_ogniska:

Chyba logiczne ze to ja wiem lepiej a nie Ty.


Sam napisałeś jak to wygląda naprawdę. W trakcie rozmowy wskazałeś fakt, który oryginalne przemilczałeś.

A faceci maja firmy i jezdza drogimi furami dzieki czemu wygladaja atrakcyjniej w oczach kobiet. I to o dziwo dziala. I to tlumaczy dlaczego typy 5/10 moga byc w zwiazkach z laskami 8/10.


Porównywałeś wygląd. W twoim przykładzie będzie to typ 5/10 z laską 5/10 w
@pieczony_szczur_z_ogniska: Wrzuciłem ci fotkę, gdzie zyskuje 3 punkty w skali ruchensztajna, a to była przypadkowa fotka, pierwsza z brzegu.

Mógłbym polecieć skrajniej i dać tę bezzębną babkę, co ze starej babci 2/10 zmienia się w laskę 8/10.
@Nemayu: Nie wiem ile ma wzrostu bo jak 160 to xD, Nie otwiera ust wiec nie wiem jakie ma zeby, nie wiemy jakie ma cialo i jak sie ubiera. I zauwaz ze po prawej ma tez ladnie uczesane wlosy czyli to o czym pisalem. Ty sam potwierdzasz tym zdjeciem i tym komentarzem to co napisalem. Rozumiesz juz?

Makijaz zmiania tylko TWARZ! A nie tylko twarz sie liczy!
@Nemayu:
Jak ktos nie ma za grosz gustu a nie mozesz tej osobie narzucic jak ma sie dobrze ubierac to co?
A jak ma rzadkie wlosy i farbuje je na jakies nienaturalne kolory?
Cialo? Znam trenerke personalna z plaskim sflaczalym tylkiem bo ma tak genetyke
Twarz sie nie zmiania? Co Ty za brednie piszesz? xD Zmienia sie w skutek nieodpowiednich kosmetykow, niezdrowej zywnosci, spozywania alkoholu, nieuleczalnego tradziku (tak jest cos takiego),
@pieczony_szczur_z_ogniska:

Cialo? Znam trenerke personalna z plaskim sflaczalym tylkim bo ma tak genetyke

Za dużo przypisujesz genom. To, że jest trenerką to jeszcze nie oznacza, że potrafi dobrać odpowiednio ćwiczenia. Wielu konowałów na tym świecie.

Twarz sie nie zmiania? Co Ty za brednie piszesz? xD Zmienia sie w skutek nieodpowiednich kosmetykow, niezdrowej zywnosci, spozywania alkoholu, nadmiernej ekspozycji na slonce, z powodu stresu oraz np z powodu braku zebow i wielu innych
@pieczony_szczur_z_ogniska: Naukowym faktem jest, że ludzie najbardziej zwracają uwagę na twarz. Z tego powodu jest najbardziej unerwiona i jest w stanie wykonać wiele mikroruchów, które inni zauważają, bo zwracają największą uwagę na twarz.
@Nemayu: No ale gruba locha moze miec ladna twarz to nie przekresla. A twarz jest najwazniejsza. Tak pisales przeciez. A zeby? No sorry ale to ja pisalem o zebach a Ty teraz sobie przypisujesz ze to niby Twoj argument? Nie wierze w co czytam. Jeszcze ta koncowka. Typie ochlon i przeczytaj jeszcze raz watek bo sie srogo pogubiles w tym wszystkim o co Ci chodzi.
  • 0
@pieczony_szczur_z_ogniska: Znów wszystko zależy od twojego pojmowania krzywych zębów, które pewnie znów jest wypaczone i pewnie stłoczone zęby uważasz za proste, a niestłoczone, ale lekko skrzywione - za krzywe.

https://johnmeworthotropics.co.uk/the-cause-and-cure-of-malocclusion/orthotropics_download/The%20Cause%20Of%20Malocclusion%20-%20Reading%20The%20Face.pdf

Co do zdjęcia, to pewnie powiesz, że to zasługa nowej fryzury albo kosmetyków, a zębów nie widać, więc nie wiadomo jakie ma zęby xDD
Szczerze to już mi się znudziła ta rozmowa.
Pobierz
źródło: image_2023-04-30_161212660