Wpis z mikrobloga

Saxenda


@spajdermen:

Przeprowadzone wśród osób z nadwagą i otyłością badania wskazują jednak, że stosowanie leku Saxenda w dawce ok 3 mg na dobę zwiększa o około 5% utratę masy ciała niż w przypadku pacjentów stosujących jedynie dietę redukcyjną i aktywność fizyczną.


Skuteczność na granicy placebo
@Errad nie, działają zupełnie odmiennie.

Clenbuterol pobudza współczulny układ nerwowy i przyspiesza proces termogenezy, w wyniku czego dochodzi do zwiększonego wydatku energetycznego. „Spalasz” tłuszcz i chudniesz.

Saxenda oddziaływuje na ośrodek sytości w mózgu, wiążac się z odpowiednim receptorem. Organizm otrzymuje informacje, ze jestes syty. Nie #!$%@?, chudniesz.
@peszmerd: ciekawe, bo znam osobę która stosuje od jakiegoś czasu i efekty są widoczne. Ta osoba narzeka też że notorycznie brakuje tego leku w aptekach bo ludzie wyłudzają recepty po to by schudnąć na wakacje :D
@povertybench: życzę Ci powodzenia, bo też byłem tego samego zdania i tylko straciłem rok w ten sposób stojąc w miejscu, bo im większe dystanse robiłem, tym zwyczajnie więcej żarcia wrzucalem, bo organizm się tego domagał. Nie da się utrzymać tych samych kalorii biegając, bo zwyczajnie rośnie aptetyt po takim wysiłku. Sam nie obcinając kalorii, ciągle zwiększałem dystanse biegów, w pewnym momencie biegałem już po 15km co drugi dzień, a waga stała
@bary94pl

Święta prawda, chodząc na crossfit tak się chciało żreć cukierków ze nic to z tego nie szło, a weź rób te burpee ważąc prawie stówkę