Wpis z mikrobloga

"Przegapiłeś ją"

Nigdy jej nie miałeś!
Nie było Ci dane jej posmakować...
Żadna inna nie będzie już tak szczera, niewinna czy bezinteresowna...
Wiesz o czym mówię? Tak! Zgadłeś!
Przegapiłeś swoją NASTOLETNIĄ MIŁOŚĆ!!!
Gdy to czytasz, masz dwadzieścia kilka lat... Dla dziewczyn od zawsze niewidoczny, nieatrakcyjny... Próbujesz się odnaleźć w życiu. Próbujesz zdobyć zawód, być może skończyć studia... Próbujesz mieć namiastkę tego co normalni ludzie mają bez wysiłku... Próbujesz wyobrazić sobie jak by to było, gdybyś był atrakcyjny dla kobiet...
Majówka cię nie dołuje, bo co ma Cię dołować? I tak zawsze siedzisz w domu. Bez kobiety, bez znajomych. Sam jak palec...
Ale nie wszyscy są takimi przegrywami!

W chwili gdy to czytasz, 21 letni Oskar Klaudiusz Deweloperski właśnie dochodzi po raz 12 dziś na brzuch, 19 letniej Laury. Dziewczyna kochała się w nim za czasów liceum. Dokładnie tak jak większość dziewczyn, chciała dostąpić zaszczytu bycia jedną z opcji, kapitana szkolnej drużyny piłki nożnej!
Podczas gdy nieśmiałe Mireczki z niskim wzrostem, FWHR oraz poczuciem własnej wartości próbowały zapytać się koleżanek z klasy o spisanie lekcji to oczy płodnych nastolatek były zwrócone jedynie na najwyższych: wzrostem, pozycją w grupie, oraz stopniem wysunięcia w przód maxilli, chłopaków będących najwyżej w klasowej/szkolnej hierarchii!

To z Oskarem właśnie Laura straciła dziewictwo... To właśnie jego dwudziestka trójka dokonała aktu defloracji i naruszyła ciągłość tkanki błony dziewiczej ówczesnej licealistki. To jego masywna knaga otworzyła przed dziewczyną świat rozkoszy, miłosnych uniesień oraz niezapomnianych chwil w muskularnych ramionach Ubermenshów! W tym samym czasie oddział orbiterów Laury, czytał coraz to nowe poradniki Frywolnego na temat podrywu i zagadywania, dziwiąc się czemu żadne z "magicznych zaklęć" nie działa. Dziwiąc się czemu ten 197 cm nadczłowiek został w naturalny sposób wyselekcjonowany przez Laurę jako samiec najwyższej jakości!

Dziś po latach, znowu się spotkali w apartamencie Oskara na strzeżonym osiedlu deweloperskim...
-"Na kolana mała suczo!" wycedził przez zaciśnięte zęby Oskar
-"Ochh, Ty to umiesz podniecić dziewcz...."
Błebłebłebłebłe! Rozległo się w pokoju. Oskar bez uprzedzenia złapał brunetkę za kucyk i wepchnął jej całego bydlaka do gardła. Przytrzymał przez chwilę po czy wyjął i wymierzył karcącego plaska w policzek.
-"Uwielbiam jak mnie tak traktujesz!"
-"Teraz wy%ucham Cię pod ścianą!" Oskar przycisnął dziewczynę to pokrytej włoską boazerią ściany swojego apartamentu. Ta objęła go nogami i rękami...
Łono 19- latki przyjęło 9 cali rozkoszy..
-"Głębiej! Błagam! Wsadź mi go, aż do końca! Uwielbiam to!" Darła się wniebogłosy nastolatka... Na niewinnej buzi widać było coraz to większe podniecenie...
-"Pieprzona mała zboczucha" Stwierdził Oskar.
-"Lubię być dobrze wybzykana! Nikt mnie tak dobrze nie wykocha jak Ty!"
Oskar postanowił zmienić pozycję, toteż rzucił dziewczynę na łóżko i dał klapsa w tyłek.
"Mrrr... Uwielbiam być Twoją małą dziewczynką!" Laura uwielbiała bawić się z Oskarem w Pana i uległą sukę...
Teraz król Warszawy postanowił potrenować na niewyżytej nastolatce doggystyle. Złapał więc brunetkę za idealnie wyprofilowaną talię i rytmicznie wsuwał swą oręż w młodą amatorkę sypialnianych zabaw.
-"Jest mi z Tobą tak ku%wa dobrze!" Laura nie mogła powstrzymać się od komplementowania łóżkowej formy tego Chada!
Po 7 minutach pieska, nasza młoda para półbogów, zaczęła się kochać na misjonarza... Dysząca Laura patrzyła się głęboko w oczy łowcy Oskara...
-"#!$%@? kocham Cię! Oski! Zostańmy parą! Jesteś taki boski..." Dziewczyna, była dalej zauroczona swoją szkolną miłością.
-"Hehe" Oskar tylko zaśmiał się pod nosem. Nie dla niego stały związek... Za duże libido oraz powodzenie wśród kobiet.
-"Ochhh. Wytryśnij mi w c%pkę gorącym nasieniem! Chcę tego! Daj mi to!" 19-latka, była tak podniecona wynoszącym 2,01 FWHR nadsamca, że zapomniała o bożym świecie... Oskarowi natomiast nie trzeba było dwa razy powtarzać...
-"Dojdziemy razem kochana..." W tym momencie, niezwyciężona armia 80 milionów dziarskich plemników Oskara, wypełniła drogi rodne nastolatki. Laura zawyła z rozkoszy gdyż również miała orgazm w tym samym momencie.
Zmęczona para zasnęła, mocno wtulona w siebie, uprzednio namiętnie się całując...

Tak spędzają walentynki wybitne genetycznie jednostki... Tak spędzają czas hojnie obdarowani przez naturę ludzie... Tak spędzają czas "genetycy" i to od wczesnych lat nastoletnich!
Ty tego nigdy nie zaznałeś i nie zaznasz! Nigdy żadna dziewczyna nie spojrzy Ci w Twoje oczy ofiary i nie poprosi z czystego pożądania żebyś zrobił z nią co chcesz! Nigdy żadna nie będzie Cię błagać, żebyś się na niej wyżył!
Lata minęły a Ty dalej jesteś niewidoczny dla kobiet. Tak jak za swoich szkolnych czasów jesteś dla nich kolegą... Nic nie wróci Ci tych straconych lat...

Przegapiłeś ją! Przegapiłeś swoją nastoletnią miłość!

IT'S OVER

#blackpill #przegryw ##!$%@? #p0lka #pasta #podrywajzwykopem #harlekinydlaprzegrywow #majowka #majowkazwykopem #chadowezycie #piszzwykopem
itsoverforme32445 - "Przegapiłeś ją"

Nigdy jej nie miałeś!
Nie było Ci dane jej posm...

źródło: temp_file.png2203936411339436928

Pobierz
  • 12