Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu zarysowałem komuś samochód na parkingu. Zostawiłem swój numer telefonu i ustaliliśmy, że jak kierowca będzie chciał to jakoś naprawiać, to ja pokryję koszt. Dziś dzwoni do mnie i mówi, że mechanik/lakiernik powiedział że to będzie coś koło 200 zł. Normalna cena? Dwie płytkie rysy na tylnych drzwiach.
#pytanie #motoryzacja #samochody #prawojazdy
  • 28
@chcialbymbycnormalny: być może ta co zrobiłeś da się spolerowac lub zrobić po prostu zaprawke, to co mi klient przywiózł to już lepienie w gównie plus punktowo lakier(ogarnę za 150-200zl) lub kupienie całego zderzaka i polakierowanie w kolor czyli jakieś ~1200zl, narazie to oglądałem i klient ma sobie podjąć decyzję co z tym zrobić ????
@chcialbymbycnormalny: To, że ty widzisz małą rysę to jeszcze nic nie znaczy. Mi ostatnio koleś zarysował i gdyby nie fakt, że byłem naocznym świadkiem to w życiu bym się nie zorientował, że coś mam na zderzaku (jednak jak się później okazało, zderzak pękł i był do wymiany).
@chcialbymbycnormalny: stary, dzisiaj obciecie wlosow u zwyklej karyny kosztuje juz 50 zlotych minimum, plac i dziekuj Bogu ze tak malo... PS. jak mozesz to moze jakas umowe spisz, zeby nie chcial potem wiecej... jak dasz do lapy, to nie masz dowodu ze cokolwiek dales.