Wpis z mikrobloga

Hej hej :) jakie macie plany na majówkę? Dzisiaj pospałem jak nigdy, jakieś dwie godziny snu bez przebudzenia się. Niestety wczoraj musiałem ewakuować się z PKO z powodu zbliżającego się tornada imieniem Kaśka :/ nie wiem co tam się #!$%@?ło, ale istnieje szansa, że Kaśka dalej leży obok metalowego płotu koło kina Światowid. Jak to mówią, łobuz kocha najbardziej? Ewentualnie król ortalionu kopał w ogrodzenie udowadniając swoją siłę ;) A teraz na poważnie, muszę kupić jakiś gaz tylko, że ja się na tym totalnie nie znam. Ponoć żelowe są dobre. Jak ktoś wie lub używa to proszę żeby polecił :)
Lekarz zaliczony chociaż nie po mojej myśli, a skoro jedna Mirabelka zaoferowała spotkanie to powoli idę :) miłego!

#przegryw #bezdomnosc #depresja #gownowpis
Pobierz Rozwodnik - Hej hej :) jakie macie plany na majówkę? Dzisiaj pospałem jak nigdy, jaki...
źródło: IMG_20230428_081937
  • 10
@Rozwodnik: Miras dostanie miejsce w łóżku i będzie odpracowywał cimcirymcąc. :) Serio taka patola w nocy po centrum się szlaja? Miras jestem miejscowy, nie chciałbyś może dobrej wojskowej bluzy polarowej raz noszonej, albo rekawiczek taktycznych (ciepłe i wygodne), zostało mi troche szpeju z czasów służby chwalebnej i zalega w szafie.
@Rozwodnik nadal ciężko mi sobie wyobrazić jak spędzasz noce. Mam rozumieć że śpisz na kartonie? Gdybym przykładowo dzisiaj został bezdomnym, to nie miałbym zielonego pojęcia gdzie spędzić noc. Przecież od spania i siedzenia na twardym przez całą dobę można zwariować. Nie bolą cię stopy od nie ściągania butów? Serio nie mogę sobie tego wyobrazić.