Wpis z mikrobloga

Zawsze, kiedy widzę otyłą kobietę 2/10 z wózkiem z dzieckiem zastanawiam się, czy istnieją jakieś granice męskiego popędu seksualnego...

#spermiarzalert #blackpill #przegryw #p0lka #zwiazki #seks #bederzigol
wqeqwfsafasdfasd - Zawsze, kiedy widzę otyłą kobietę 2/10 z wózkiem z dzieckiem zasta...

źródło: OTUyMTg4YDU0GztnSE9tIHdDbz0OFmN2IFt3dkgMf2QtVis9C1E9MSUWYzMVQT81IgljJAsbLiQ8VjtlSFAmJyUVLC1IUSI2MB1iNVIHeGZlHXl5VVAqZXhNeW0FGXdnMB1gZlAMdjExSXliXgF-dig

Pobierz
  • 57
przeszkadza wam, że kobiety robią dzieci, czy nie ?


@AlienFromWenus:

Cywilizowany człowiek:
-ogarnia swoje życie
-ogarnia swoje zdrowie
-ogarnia sobie stały dochód
-ogarnia sobie pokój/mieszkanie/dom
-zaczyna PLANOWAĆ dziecko

Świnio-małpy:
ch*jdupak*rwa mam otyłość II stopnia, mieszkam z siostrą u rodziców w jednym pokoju, żyję z zasiłku - walnę sobie dzieciaka z pierwszym facetem, który kupił mi wódkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
@wqeqwfsafasdfasd: kobieta w ciąży potrafi tak masy #!$%@?ć że szok. Moja baba w 2 ciąży doleciała do 90 kg, wielka baba to była, ale jako że ćwiczyła dużo przed ciąża to zaraz po urodzeniu wzięła się za ćwiczenia i z 90 zjechała na 56. Taka redukcję zrobiła że lokalna gazeta 2 strony jej poświęciła:p
A po ciąży nawet nie chciałbym jej kijem dotknąć..


@WildAnimal:

Bez ciąży też by tak skończyła - otyłość to złe nawyki żywieniowo-ruchowe a nie jakieś czary mary chora tarczyca czy inne hormony.

Z powodu zaburzenia r. horm. można więcej żreć czy magazynować więcej wody, ale jeśli człowiek jest świadomy i ma +/- wyliczone posiłki to nigdy się nie roztyje jak świnio-małpy.