Wpis z mikrobloga

Zawsze, kiedy widzę otyłą kobietę 2/10 z wózkiem z dzieckiem zastanawiam się, czy istnieją jakieś granice męskiego popędu seksualnego...

#spermiarzalert #blackpill #przegryw #p0lka #zwiazki #seks #bederzigol
wqeqwfsafasdfasd - Zawsze, kiedy widzę otyłą kobietę 2/10 z wózkiem z dzieckiem zasta...

źródło: OTUyMTg4YDU0GztnSE9tIHdDbz0OFmN2IFt3dkgMf2QtVis9C1E9MSUWYzMVQT81IgljJAsbLiQ8VjtlSFAmJyUVLC1IUSI2MB1iNVIHeGZlHXl5VVAqZXhNeW0FGXdnMB1gZlAMdjExSXliXgF-dig

Pobierz
  • 57
kobieta w ciąży potrafi tak masy #!$%@?ć że szok. Moja baba w 2 ciąży doleciała do 90 kg, wielka baba to była, ale jako że ćwiczyła dużo przed ciąża to zaraz po urodzeniu wzięła się za ćwiczenia i z 90 zjechała na 56. Taka redukcję zrobiła że lokalna gazeta 2 strony jej poświęciła:p


@Akshxh: to co ona urodziła? Czy po prostu żarła bez opamiętania w ciąży?
Zawsze, kiedy widzę otyłą kobietę 2/10 z wózkiem z dzieckiem zastanawiam się, czy istnieją jakieś granice męskiego popędu seksualnego...


@wqeqwfsafasdfasd: zapewne bycie otyłym facetem 2/10 zmienia perspektywę.
@wqeqwfsafasdfasd co zgadzam się z tematem bo też na widok takich totalnie zapuszczonych osób mam taką myśl to mogę dodać,że kobieta która wrzuciłeś ma bardzo fajny i miły charakter. jest wesoła, troskliwa, szczera i po prostu dobra. do tego sporo schudła i urodziła 2 bombelka. znam temat bo trochę oglądałam odcinki z nią i jej siostra z programu "1000 pounds sisters" - są na YouTube. dodam że jej siostra ma równie paskuny
betonowa_klata - @wqeqwfsafasdfasd co zgadzam się z tematem bo też na widok takich to...

źródło: temp_file.png2265710872271030717

Pobierz