Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

We wtorek informowaliśmy Was o zmianach wdrożonych w aplikacji androidowej, a dziś do sklepu trafiła wykopowa aplikacja dla iOSa. Zmiany, które przygotowaliśmy dla Was w tej wersji, to między innymi:

- obsłużone zostało dodawanie komentarzy do ulubionych;
- poprawiliśmy wyświetlanie na OLED;
- do tagów dodaliśmy autocomplete z liczbą obserwujących;
- poprawiliśmy dodawanie znalezisk;
- poprawiliśmy również wyświetlanie znalezisk na Stronie Głównej oraz w Wykopalisku;
- wdrożyliśmy wiele innych mniejszych poprawek.

Aplikację iOS możecie pobrać na stronie:
https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

---
Dajcie znać jakie kolejne zmiany powinny w Waszej ocenie zostać wprowadzone w pierwszej kolejności. Jakich funkcjonalności najbardziej Wam brakuje? ( ̀_́)

#wykop #nowywykop #ios #wykopios
wykop - Dzień dobry, Wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

We wtorek informowaliśmy Was o zmianach wdroż...

źródło: iOS (4)

Pobierz
  • 38
  • 1
fajnie a kiedy wroci usuwanie wlasnych komentarzy


@Talerz50: Usuwanie własnych komentarzy jest możliwe, istnieje jednak limit czasowy - podobnie jak w przypadku znalezisk - w jakim możemy to zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykop: dalibyście radę rozdzielić powiadomienia Moje/Tagi/Wiadomości na dzwoneczku? Obecnie jest jeden znacznik i nie wiadomo czy to wiadomość czy coś innego

No i dalej jak się dodaje wpis w mikroblogu i kliknie na lenny face, to do obszaru wpisywania wpada jedynie znaczek : a samych emotek nie widać
Przy niektórych komentarzach klikanie na przemian plus i minus powoduje kumulację minusów w nieskończoność. Plus i minus daje dwa minusy i można tak w kółko...wtf?
@wykop: mnie tylko ciekawi, czy nie mogliście tworzyć tej strony równolegle pozostawiając możliwość wyboru użytkownikom? wrzuciliście niesprawdzony i niedopracowany silnik, który powywracał wszystko do góry nogami, obecnie średnio mi się chce wchodzić na ten wasz portal, bo jest niezły bajzel. mocno zauważalna jest inna tendencja wrzucanych postów, kiedyś było ciekawie, teraz nie chce mi się czytać tych artykułów. kiedyś bylem tu codziennie, obecnie bardzo się tu mecze, a moja wizyta polega